iOS 9.3.1 / iOS 9.3 Jailbreak Yerine iOS 9.3.2 Jailbreak Geliyor!

iOS-9-3-_ailbreak

iOS 9.3.2 güncellemesi Apple tarafından şu an için geliştiriciler ve halka açık beta yazılım programı kullanıcıları ile test ediliyor. Yakında, muhtemelen önümüzdeki ayın ortasına kadar final sürümü herkes için yayınlanacak. Bu süreçte ise merak edilen tek şey Jailbreak için ne gibi bir gelişme yaşandığı. Topluluklar iOS 9.3 Jailbreak ve iOS 9.3.1 Jailbreak’ten vazgeçtikleri yönünde bir duyum Reddit üzerinde tartışılmaya başlandı.

müşteri hizmetleri

Özellikle iOS 9.3.1 üzerinde yapılan Jailbreak testlerinin hata verdiği gelen bilgiler arasında. Normal şartlarda da iOS 9.3.1 ve iOS 9.3 için başta Wi-Fi sorunları olmak üzere pek çok çalışma sorunundan şikayet ediliyor. Tüm bunlarda Jailbreak topluluklarının iOS 9.3.2 için çalışma yapmaları için geçerli bir sebep olarak görülebilir.

iOS 9.3’ün gelişmiş yapısı ve ek özelliklerle gelmesi elbetteki yüksek pil tüketimini de beraberinde getirmiş durumda. WWDC 2016’da tanıtılacak olan iOS 10 öncesinde ise artık en güncel iOS sürümü için Jailbreak’in çıkacağı yönünde ki en son Mart ayında yayınlanan iOS 9.1 Jailbreak’le beklentiler yeterince karşılanamadı.

Jailbreak topluluklarının Apple’a parelel gitmiyor oluşlarının da elbetteki bazı politika çerçevesinde bir gidişat olduğunu da akla getiriyor. Ancak en nihayetinde WWDC 2016 öncesi topluluklardan, iOS 9.3 üzerinde çalıştıklarını da doğrulayan Pangu ekibinden Jailbreak iOS 9.3.2’ün gelmesini bekliyoruz.

Ancak ne zaman en güncel Jailbreak’in geleceği meçhul ki bu konunun yayınlanacağı güne kadar havada kalacağı da açık. Yine de sizlerle en doğru bilgilerle derlenen Jailbreak haberlerini paylaşmaya devam edeceğimizi bilmenizi isteriz.

müşteri hizmetleri

AppleFoni editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, aktif çalışma yaşantısını da sürdürmeye devam ediyor.

5 Comments

  1. lan bende android e update ler gec geliyor diyodum 😀 android de hiç değilse update gelir gelmez root çıkıyor. ios güzel ama jailbreaksiz kullanılmaz

  2. Sürekli hikaye 9.3.2 Çıkar aaaaa ufak bir hata yine şikayet oldu 9.3.3 Yapalım jailbrek yine sarkar ios soğuttunuz be abi android düşünüyorum artık ciddi ciddi root yap bak keyfine o kıvama geldik resmen

  3. NE GUZEL VATANDASLA DALGA GECIYO APPLEFONI BUNUDA YAYINLASANA

Comments are closed.