İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 9.3.1 ve iOS 9.3.2 Batarya Performansı Karşılaştırması

Yeni bir iOS sürümü yayınlandığında kullanıcıların ilk merak ettikleri şey batarya performansının nasıl olduğudur. iOS 9.3.2 için aynı şey söz konusu.

teknik destek

Apple’ın bir alt iOS sürümü için imzalamayı durdurması insanlarda iOS cihazlarını son sürüme yükseltme konusunda tedirginlik oluşturuyor. Bir de iOS 9 gibi güncelleme manyağı olmuş bir sürüm için insanların bu konuda haksız oldukları söylenemez.

iOS için son sürüm en stabil, en performanslı, en güvenli sürümdür anlayışı maalesef bu yıl yok oldu. Her yeni iOS sürümünde ortaya çıkan sorunlar, 2 hafta arayla beta sürümlerin yayınlaması Apple’a yazılım anlamında güveni biraz azalttı diyebiliriz.

Daha önce iOS 9.3.2 ile iOS 9.3.1 için performans karşılaştırması ile ilgili bir haber yapmıştık.iAppleBytes tarafından hazırlanan testte pil performansı ile ilgili bilgi yoktu.

[irp posts=”6794″ name=”iOS 9.3.2 ve iOS 9.3.1 Performans Karşılaştırması: iPhone 6s, 6, 5s, 5, 4s ve SE”]

iAppleBytes OS 9.3.2 yüklü iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s ve iPhone 6s için yeni bir karşılaştırma vidosu yayınladı. iOS 9.3.2 ile iOS 9.3.1 batarya performansını karşılaştıran test tam 11 saat sürdü. Test süreci hızlandırılarak videoda 15 dakikalık bir zamana sığdırıldı.

iOS 9.3.2 ve iOS 9.3.1 batarya performansını gösteren videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

müşteri hizmetleri