iOS 9.3.1 ve iOS 9.3 Jailbreak Yayınlanma Tarihi ve Diğer Merak Edilenler

iOS-9-3-Jailbreak

iOS 9.3 Jailbreak şüphesiz Jailbreak dünyası için en kararsız bir sürüm olarak tarihe geçmeye aday durumda. Günümüzün Apple 21 Mart’ta gerçekleştirdiği özel etkinlik sonrası iOS 9.3’ü ve bu kısa süre sonrasında iOS 9.3.1 güncellemesini yayınladı. Apple bu hamle ile geliştiriciler için diğer alt iOS sürümleri ile bağlantısını kesmeyi hedeflediği açık. Apple’ın şimdilerde ise iOS 9.3.2 beta yazılım testlerine başlaması ve çok değil 2 ay sonra tanıtılarak geliştiricilerin kullanımına sunulacak olan iOS 10’a doğru yaklaştıkça artık Jailbreak kullanıcılarında sabır tükenmiş durumda.

teknik destek <

Popüler hack grubu TaiG iOS 9.3.1 ve iOS 9.3 Jailbreak aracı geliştirdiğini duyurmuş olsa da bundan tatmin olmayan pek çok insan mevcut. iPhone, iPad ve iPod touch için iOS 9.3 veya iOS 9.3.1 Jailbreak adına belirsizlikte devam ediyor. Ne zaman yayınlanacakları halen ve halen belirsiz durumda.

Aldığımız onlarca mail ve daha önceki Jailbreak haberlerimize yapılan yorumlar sonrasında böyle bir derleme yazı ile genel olarak bir cevap verme kararı aldık ve sizler için derin bir analiz ve kaynaklardan elde edilen haberleri bir araya getirdik.

Apple geçtiğimiz ayın son çeyreğinde iOS 9.3.1 güncellemesini yayınladı. Bu güncelleme sistemdeki bazı hataları ele aldı ve Apple Watch, Apple ID ve Wi-Fi gibi noktalarda revizyonlar sağladı.

Teknik uzmanlar TaiG ekibinin iOS 9.3 veya iOS 9.3.1 için bir Jailbreak aracı oluşturabileceklerine inanmıyorlar. TaiG ekibinin hedefinde artık iOS 9.3.2 güncellemesi var diyebiliriz. Bunu üzülerek söylüyoruz çünkü zaten oldukça uzamış olan sürecin daha da uzaması söz konusu olabilir.

Yazının Devamı;

müşteri hizmetleri

4 Comments

  1. Arkadaslar iOS 9.3/9.3.1/9.3.2 Icin jb yayinlanmicak malesef
    iOS 10 Public Oldunda jb yayinlanacakdir

  2. Aynen la azıcık adam olun kesin bir haber olunca adam gibi başlık koyarak açıklarsınız aynı konuyu farklı başlıklarla açarak milleti heveslendirmeyin.

  3. Sürekli şöyle saçma sapan başlıklar koyup insanları heveslendiriyorsunuz. Bu prim yapmaktan başka bir şey değil. Biraz adam olun da bari jailbreak hakkında yazın, çıkış tarihi değil!

Comments are closed.