iOS 9.3.2 Beta 2 Halka Açık Beta Yazılım Programı Kullanıcıları için Yayınlandı

iOS-9-3-1

Apple dün geliştiriciler için yayınladığı iOS 9.3.2 beta 2‘yi bugün de halka açık beta yazılım programı kullanıcıları (public beta) için yayınlamış durumda. iOS 9.3‘ün yayınlanmasından yaklaşık on gün sonrasında gelen iOS 9.3.1 güncellemesinin barındırdığı hataları ve sorunları ele alan iOS 9.3.2 güncellemesi bir süredir Apple tarafından test ediliyor.

müşteri hizmetleri

Güncellemenin önümüzdeki ay içerisinde yayınlanması bekleniyor. iOS 9.3.2 güncellemesi ile gözle görülen en büyük yenilik Düşük Güç Modu ile Night Shift‘in artık beraber olarak kullanılabilir olması. Bunun dışında geriye kalan tüm yeniliklerin kaputun altında tabiri ile arkaplanda yapılan düzenlemelerden oluşuyor.

Ayrıca iOS 9.3.2 güncellemesi ile Game Center beyaz ekran sorunu da çözülmüş durumda. iOS 9 için belkide son güncelleme olacak olan iOS 9.3.2’nin tümüyle performans odaklı, hata ve diğer sorunları ele alan bir yapıda olduğunu belirtelim.

Güncellemeyi Public Beta sayfası üzerinden, beta programı kullanıcıları tarafından indirilebilir durumda. Güncellemenin dün yayınlanan geliştirici sürümü ile herhangi bir farkının olmadığını da belirtelim. Bu beta sürümünün gündelik kullanım açısından da uygun bir stabilitede olduğunu da söyleyelim.

müşteri hizmetleri

1 Comment

Comments are closed.