İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 9.3.2 Beta 3 Geliştiriciler İçin Yayınlandı

Apple, iOS 9.3.2 beta 2’den bir hafta sonra iOS iOS 9.3.2 beta 3’ü geliştiriciler için yayınladı. iOS 9.3.2 Night iyileştirmeleri, diğer bazı iyileştirmeler ve performans geliştirmeleri için Nisan ayının ilk haftasından beri test ediliyor.

Geliştiriciler iOS 9.3.2 beta 3’ü ota üzerinden yada Apple Developer Center’dan indirilebilirler.

iOS 9.3’ün hatalarını düzeltmek isteyen Apple, iOS 9.3.1’i yayınlamasına rağmen stabiliteyi sağlayamayınca iOS 9.3.2’yi test etmeye başladı. iOS 9.3.2, kritik Game Center hatasını düzeltiliyor. Ayrıca Night Shift ve Düşük Güç Modunu aynı anda kullanma özelliğini getiriyor.

Şimdilik sadece geliştiriciler için yayınlanan iOS 9.3.2 beta 3’ün bir kaç gün içinde halka açık olarak yayınlanması bekleniyor.

Bir yorum

  1. Murat Murat 29 Nisan 2016

    Merhaba yaklaşık bir aydır 6s kullanıyorum 9.3.1 deki sorunlardan kurtulmak için beta ya kayıt olup 9.3.2 betayı kullanmaya başladım. Fakat yazılımsal sorun lar yaşadığım için beta dan ayrılıp normal sürümü devam etmek istiyorum. Telefon u fabrika ayarlarına dönmeme rağmen halen sonuç değişmedi. Bunun yöntemini bilen arkadaşlar bana bir yol gösterebilir mi ?

Yorumlar kapatıldı.