İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 9.3.2 Beta 4 Yayınlandı

Apple bugün iOS 9.3.2 beta 4’ü geliştiriciler için yayınlandı. Bu iOS 9.3.2 için dördüncü haftada yayınlanan dördüncü beta olmuş oldu. Apple’ın iOS 9.3.2 ile önceki sürüm iOS 9.3.1’in hatalarını ele aldığını belirtelim.

Yayınlanan iOS 9.3.2 beta 4’ün aynı zamanda halka açık beta yazılım programı kullanıcıları için de kullanılabilir olduğunu belirtelim.

iOS 9.3.2 Apple Developer Center (Apple Geliştirici Merkezi) üzerinden indirilebilir durumda. Ayrıca önceki beta yüklü cihazlar OTA üzerinden yani Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsü üzerinden son beta güncellemesini indirebilirler.

Apple’ın bu son iOS sürümü büyük bir yükseltme değil. Ufak geliştirmeler dışında aslen performans ve hata odaklı bir güncelleme. Ayrıca iOS 10 öncesinde iOS 9 için son ara güncelleme olacak gibi duruyor.

iOS 9.3.2 ile birlikte göze çarpan en büyük yeni detay ise Night Shift modu ile Düşük Güç modunun eş zamanlı olarak kullanılabiliyor olması. Daha önce bu iki mod aynı anda kullanılamıyordu. Apple bu durumu ele almak için iOS 9.3.2’de ek bir düzenleme yapmış durumda.