İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 9.3.2 Güncellemesi Durduruldu!

16 Mayıs günü Apple tarafından yayınlanan iOS 9.3.2 güncellemesi ne yazık ki bazı 9.7 inç iPad Pro sahiplerinde kritik sorunlara sebep olmuştu. Güncellemenin yayınlandığı aynı gün birçok rapor 9.7 inç iPad Pro’nun “Error 56″ sorunu ile baş başa kaldığını ortaya koymuştu.

Tüm bu sorunları ve şikayetleri ilk günden bu yana gündemine alan Apple güncellemeyi başta 9.7 inç iPad Pro için durdurmuş durumda. Yani bir 9.7 inç iPad Pro kullanıcısıysanız ve cihazınızı iOS 9.3.2’ye güncellemediyseniz bir süre daha güncellemeden uzak kalacağınızı belirtelim.

[irp posts=”6686″ name=”iOS 9.3.2 ile Ortaya Çıkan Error 56 Sorunun Çözümü için Resmi Yöntem Belli Oldu”]

Muhtemelen Apple sürümü sorunlarından arındırmasının ardından tekrar yayınlayacak. Çoğu uzmanlara göre ve Apple tarafından yapılan açıklamaya göre sorunun donanımsal olduğu belirtilmişti. Eğer ki sorundan muzdaripseniz en yakın Apple Store veya Apple Premium Reseller’den destek almanız gerekiyor. Sorununuz hiçbir ücret alınmaksızın Apple tarafından giderilecek hatta gerekiyorsa yeni bir 9.7 inç iPad Pro verilecek. Bu sebeple güvenle destek almanızı öneririz.

iOS 9.3.2 güncellemesiyle ilgili ise diğer cihazlardan herhangi bir sorunun ortaya çıkmadığını aksine performans ve şarj adına büyük iyileştirmelerin yapıldığını belirtelim.

[irp posts=”6595″ name=”iOS 9.3.2 Güncellemesi Yayınlandı!”]