İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 9.3.2 Güncellemesi Yayınlandı!

Apple uzun zamandır geliştiricilerle testlerini sürdürdüğü iOS 9.3.2 güncellemesinin final sürümünü herkese açık olarak yayınlandı. Güncelleme şu anda Ayarlar > Hakkında > Yazılım Güncelleme üzerinden indirilebilir durumda.

Mart ayından bu yana geliştiricilerle testler yapan Apple, pek çok beta güncellemesini yayınlamıştı.

iOS 9.3.2 güncellemesi ile pek çok küçük yenilik kullanıma sunuluyor. Özellikle eski model iPhone’lar için küçük hız iyileştirmelerinin yapıldığını belirtelim. Ek olarak; artık iOS 9.3.2 ile hem düşük güç modunu hem de Night Shift’i bir arada kullanabiliyorsunuz. Ayrıca iPhone SE için ortaya çıkan Bluetooth sorunlarının da düzeltildiğini belirtelim.

iOS 9.3.2 öncesi Apple iOS 9 için toplamda sekiz güncelleme yayınladı. Bu güncellemeler iOS 9.0.1, iOS 9.0.2, iOS 9.1, iOS 9.2, iOS 9.2.1, iOS 9.3 ve iOS 9.3.1.

Güncellemenin herhangi bir hata barındırmadığını kendi kullanımlarımızda şimdilik bir sorunla karşılaşmadığımızı belirtelim. Güncellemeyi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Özellikle iPhone 4s, 5 ve 5s kullanıcılarının güncellemeyi muhakkak kurmalarını öneririz.