Şimdi yükleniyor

iOS 9.3.3 PanGu Jailbreak’in İngilizce Versiyonu Windows, Mac ve Linux için Yayınlandı

iOS-9-3-3-jailbreak

iOS 9.3.3 PanGu Jailbreak’in İngilizce Versiyonu Windows, Mac ve Linux için Yayınlandı

Son Güncelleme tarihi 16 Aralık 2018 by Müşteri hizmetleri

teknik destek

PanGu ekibi büyük beklentileri karşılayan iOS 9.3.3 Jailbreak araçlarını yayınladıklarından beri doğal olarak büyük bir ilgi ile karşılaştılar ve bu ilgiye en iyi desteği verdiler, vermeyede devam ediyorlar. 64 bit cihazlar için yayınlanan Jailbreak aracı ilk çıktığında Çince dilde kullanılabilirdi ancak PanGu ekibi şimdi de İngilizce dil desteğini araçlarına vermiş durumdalar.

Milyonlarca kullanıcı için ortak bir iletişim dili olan İngilizce sonrası iOS 9.3.3 PanGu Jailbreak’in popülaritesinin daha da artacağı açık. Yayınlanmasından sonra semi-untethered olması kısa sürede anlaşılan Jailbreak aracının bu yönüne rağmen ısrarla kullanılması ilerleyen günlerde untethered versiyonun gelmesi ile birlikte katlanacaktır. PanGu ekibinin bu yönde hazırlıklarının olduğu da açık.

64 bit iOS cihazlar için, iPhone 5s, iPhone 6s/6s Plus, iPhone 6/6 Plus, iPhone SE, 12.9 inç iPad Pro ve 9.7 inç iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 2/3/4 ve 6. nesil iPod touch için kullanılabilir olan araç İngilizce dil desteğinin yanısıra artık sadece Windows işletim sistemi için değil, Mac, Linux için de kullanılabilir.

İngilizce dilde iOS 9.3.3 PanGu Jailbreak aracının en.pangu.io/help.html devam ederek resmi PanGu web sitesi üzerinden indirebilirsiniz.

iOS 9.3.3 Jailbreak Klavuzu

Adım 1: dl.pangu.25pp.com/jb/NvwaStone_1.0.ipa  devam ederek iPa uzantılı 10.45 MB’lık dosyayı indirin.

Adım 2: Cydia Impactor aracını cydiaimpactor.com devam ederek indirin.

Adım 3: Sıkıştırılmış Cydia Impactor dosyasını açın ve çıkartın.

Adım 4: iOS cihazınızı bilgisayara bağlayın ve cihazınıza gelecek olan diyalog ekranından bilgisayara güven seçeneğine dokunun.

Adım 5: Birinci adımda indirdiğiniz dosyayı Cydia Impactor aracını açtıktan sonra üstüne sürükleyin.

cydia-impactor iOS 9.3.3 PanGu Jailbreak'in İngilizce Versiyonu Windows, Mac ve Linux için Yayınlandı

Adım 6: Gelecek olan diyalog ekranından OK diyerek devam edin.

apple-developer-uyarisi iOS 9.3.3 PanGu Jailbreak'in İngilizce Versiyonu Windows, Mac ve Linux için Yayınlandı

Adım 7: Daha sonra gelecek olan diyalog ekranına mevcut iTunes Apple kimliğinizi girin.

apple-id iOS 9.3.3 PanGu Jailbreak'in İngilizce Versiyonu Windows, Mac ve Linux için Yayınlandı

Adım 8: Ardından gelecek olan diyalog ekranından iTunes Apple kimlik şifrenizi girin.

apple-id-parola iOS 9.3.3 PanGu Jailbreak'in İngilizce Versiyonu Windows, Mac ve Linux için Yayınlandı

Adım 9: Cydia Impactor aracı otomatik olarak IPA dosyasını imzalayacak ve kuruluma hazırlayacak.

Adım 10: Her şey tamamlandıktan sonra kurulum başlayacaktır. Eğer ki hata alıyorsanız iTunes Apple kimliğinizi ve parolanızı yanlış girmiş olmanız gerekiyor. Kontrol ederek adım adım yeniden başlayabilirsiniz.

Adım 11: Hata almadıysanız iOS cihazınızda Ayarlar > Genel > Cihaz Yönetimi menüsüne gidin. Apple Kimliği başlığı adı altında yer alan geliştirici profilini göreceksiniz. Bu profile güvenilmesi için üstüne dokunun ve güven diyerek devam edin.

image-120-416x1024 iOS 9.3.3 PanGu Jailbreak'in İngilizce Versiyonu Windows, Mac ve Linux için Yayınlandı

Adım 12: Cihazınızın ana ekranına PanGu uygulaması yüklenecek. Uygulamayı açıp start butonuna basıp cihazınızdaki güç tuşu ekranı kilitleyin.

image-121-600x1024 iOS 9.3.3 PanGu Jailbreak'in İngilizce Versiyonu Windows, Mac ve Linux için Yayınlandı

Adım 13: Ekranda başarı ile Jailbreak yapıldı uyarı alacaksınız. Cihaz yeniden başlayacak ve cydia kurulmuş olacak.

image-122-603x1024 iOS 9.3.3 PanGu Jailbreak'in İngilizce Versiyonu Windows, Mac ve Linux için Yayınlandı image-123 iOS 9.3.3 PanGu Jailbreak'in İngilizce Versiyonu Windows, Mac ve Linux için Yayınlandı

Not: Cihaz kapanıp açılınca Cydia çalışmazsa telefondaki PanGu uygulamasında aynı işlemleri tekrarlayın.

teknik destek

30 yorum

comments user
Frankenstein

Emre akilli her kes salak :)tum onde giden siteler paylasti bu haberi bu sitede paylasmali bunda anormallik yok ister kullan ister kullanma milletede laf atma

comments user
Ahmet

Arkadaşlar Emre aramızdan ayrılmış ne yapalım geri dönmesi için, şimdi sitede kapatılır mazallah 🙂

comments user
Emre

Ahmet madem Apple yamyam, onurun gururun varsa kullanma kardeş cihazını ya da adam olup laf etmeyeceksin haddini bil bu ne yüzsüzlük bu ne pişkinlik arkadaş. Ben kimseyle ters düşmedim sen ve senin gibi içi boş arkadaşların bana saldırdı.

Mados malı ben sana yalovayı bi gösteririm bademciklerini kökten kaybedersin. Bak küçük kız, ben insan gibi admine soru sordum herkes tüm sazanlar atladı sanki yüklemeyin dedim onlara. İsteyen istediğini yüklesin isterse şeker oyununu yüklesin, ki zekanız anca kaldırır tekrar söylüyorum zerre kadar umrumda değil. Telkinden bahsedene bak koyun sürüsü gibi hepiniz aynı şeyi anlatıyorsunuz. Ben sizin başınızdaki çobana sorumu sordum cevabımıda aldım. Sizinle işim yok yahu siz ne adamlarmışsınız birinizde de insanlık yok.

Ali Veli sen ne anlatıyorsun allah aşkına sorguladığım için yorum yapıyorum sabahtan beri saygılar saygılar diye kimi yağlıyorsun burda sendeki seviyesizlik kölelik özentilik nereden geliyor? Nasıl bir tarikata denk geldik arkdaş. .

Hemen yargısız infaz yaptınız. İlk defa böyle bir siyeteye rastlıyorum ve takibi de kesiyorum. Admin dışında şurda bir tane adamda adam gibi konuşmadı. Hepinize yazıklar olsun ezik çakma apple cılar..

Tüm ekibi tebrik ediyorum beni geçici olarak seviyenize çekmeyi başardınız. Eyvallah…

  comments user
  Ahmet

  sen ne işsiz bi adamsın koçum işin gücün yok millete laf yetiştiriyorsun kimseyle ters düşmedim diyorsun, gururum olsa apple kullanmazmışım, ne kullanmamı emredersiniz efendim söyleyin arzı endam edelim, ne insanlar var arkadaş dünyanın kendi etrafında döndüğünü sanan.La bebe uzatıpta kendini daha gömme istersen.

comments user
Emre

3 tane mal halen boş boş konuşuyor ulan inekler size karışan yok isterseniz telefonunuzu havuza atın banane yani Bana yobaz diyen arkadaş, fikirlere saygı göstermeyen en büyük yobaz sizsiniz.. Apple’ın desteklemediği sürekli karşı çıktığı şeyi bu kadar haber yapılmasını doğru bulmuyorum. Yarın birgün Apple Store da APPLE FONİ uygulamanız olacak bu Jailbreak’in haberleri uygulamanızın kaldırılmasına sebebiyet..

  comments user
  Ahmet

  Emre bi toz ol kardeş saçma sapan konuşup duruyorsun, ben ios 5 ten beri jelbreak kullanıyorum hiçbir güvensizliğini görmedim, ha senn uygulamalara vs harcayacak kart limitin sınırsızdır orasını bilemem ama ben milyarlar verdiğim bi telefonun her istediğimi yapmasını isterim, hemen cevap yazma milyarlar veriyorsun telefona biriki uylamaya 10 lira veremiyorsun diye orası tamamen bana kalmış.Senin gözünde büyüttüğün apple yamyamı jelbrekin bütün nimetlerinden yararlanmıyormu sanıyorsun, ios 6 da çıkan tweaklerin çoğunu ios 7de ve 8 de stabil olarak kendi yükledi zaten, senn bu ios 9.2 de kullanmaya başladığın gece modu yada batarya güç tasarrufu modunu jelbrek sayesinde biz yıllardır kullanıyorduk zaten, neyse fazla yüklenmeyim sana anlaşılan sende araştırma yapmayıpta fikir yürüten ondansonrada milletle ters düşünce onlara hakaret edenlerdensin.

comments user
Melih

Emre kısaca sanane kardeşim ? Ben telefonuma istediğimi yaparım ve Jailbreak kaç aydır beklenilen birşey ve de burası iPhone haber sitesi adamlar tabi anlatacak yani kısaca cevapla sana “Sanane?”

comments user
hursit nevai

Ya arkadaşlar size ne yahu??appleın sahibimisiniz adam ne güzel koymuş ve ben yaptımda çokda memnun kaldım Allah razı olsun ne güzel 3g kapatıp açma kısa yolu ekledim.Neden jailbreak istemiyosnuz?size ne???? ne kadar yobaz adamlar var ya

comments user
Emre

Jailbreak güvenli bir yazılım değil bunu bu sitede herkes biliyor olsa gerek. Bunu bu kadar empoze etmeye hiç gerek yok .. 1 milyar apple kulanıcısı varsa 1 milyon Jailbreak kullanıcısı zor çıkar. İnsanları buna teşvik etmenin sebebi ney site olarak. İnsanları daha çok güvensiz yazılımlara çekiyorsunuz bilinçli bir şekilde hemde. Severek takip ettiğim bu güzel siteye gerçekten yakıştıramıyorum. Lütfen rica ediyorum diğer site sakinleri moronlar saçma sapan cevaplarda bulunmasın.

  comments user
  İlker Çiftçi

  Empoze etme olayı yok. Yabancı kaynaklarda çıkan haberleri aktarıyoruz biz. 9to5mac bile yazdı bu haberi.

  comments user
  mados

  kardeşim insiyatif diye birşey vardır, herkes kendi insiyatifiyle hareket eder, malumun burada ki herkesin aklı mantığı var ne yanlış neyin doğru olduğu bilincinde, iki de bir aynı telkinlerde bulnma saçmalığından vazgeç. sonuçta ben bu jailbreaki yükleyeceksem illaki bazı riskleri göze alacağım manasına gelir ve herkeste benim gibi düşünür. Senden ricam genelleme yapıp insanları moron yerine koyma. o yüzden sus ve yalovaya devam et 😉

comments user
Emre

İker dostum, apple neden Jailbreak’e savaş açtı bu nasıl apple foni allah aşkına? Siz nasıl apple’a gönül veriyorsunuz?
Yusuf kardeş sen sorgulamadan ot gibi yaşabilirsin sana karışan olmaz ama ben sorgularım sen yükle yükleme istersen telefonuna android yükle umrumda değil yani anlıyor musun. Benim merak ettiğim bu sayfanın insanların gözüne Jailbreak’i bu kadar sokması..

  comments user
  İlker Çiftçi

  Apple sadece Jailbreak cihazları güvensiz kıldığı için Jailbreak i istemiyor. Amerikan mahkemeleri kullanıcının istediği yazılımı cihazına yükleyebileceğine hükmetti. Apple konusunda en yetkin kaynaklardan birisi, hatta Apple ile direk bağlantılı olan site 9to5mac bile Jailbreak haberi yaparken bizim yapmamız neden garipsendi anlamadım. Ayrıca normalde Jailbrek çıkar ve direk tek yöntemle yüklenir. Ama bu sefer önce Çincesi çıktı, sonra bilgisayarsız yükleneni, sonra İngilizcesi çıktı. Hepsinin haberini yapmak zorundayız. Bir de Jailbreak in Apple’ın arka bahçesi olduğunu unutmayın. iOS 10 a gelen özellikler hep Jailbrek tweaklerinden alınma özellikler.insanlar sürekli bize soruyor şunu nasıl yaparız, iPhone’da bu var mı diye. Onların bu sorulanının cevabı Jailbreakte var. Biz bu istekleri karşılamak zorundayız.

comments user
Ahmet

Ya untethered sürümü çıkmayacakmı bu sürümün, niye böyle yaptı bu çinliler şimdi ya.

  comments user
  İlker Çiftçi

  İlla olacaktır ama neden gecikti anlamadım.

comments user
Yusuf

Jailbreak yapıp restart yaptıktan sonra cydia hemen kapanıyor açamıyorum yapabileceğim bi çözüm yolu var mı??

comments user
Yusuf

insanlar telefonunda ana ekrana koyamadıkları mobil veriyi aç/kapa tuşunu istiyo istediğini yapmak istiyo cydia ile de bunu yapabiliyo zevkler ve renkler tartışılmaz isteyen indiririrr isteyen indirmez tutupta sorgulama hakkında yok burda

comments user
Tolgahan Doğdu

admin teşekkürler çin de hata veiyordu hele şükür :)))

comments user
gokay

hata alıyorum

comments user
Emre

Okancım senden öğrenecek değilim ne yapmam gerektiğini. Gereksiz birşey varsa şuan senin bana atıfta bulunmandır. Benim sorum bu sayfanın adminlerine. Boş konuşup aşağlatma kendini bana.

comments user
okan

yükleme gibi zorunluluğun yok emre gereksiz yorum yapman gibi

comments user
Emre

Merhaba. Yasal olmayan Jailbreak yazılımı insanların gözüne bu kadar sokmanın mantığı nedir ?

  comments user
  İlker Çiftçi

  Yasal olmadığını nerden çıkardınız ? ABD de mahkeme kararı var yasal olduğuna dair

  comments user
  Efendi

  Jailbreak özgürlük demektir. Aslında bütün apple cihazları jb olmalı

Yorumlar kapalı.