iOS 9.3.3 ve iOS 9.3.2 Jailbreak Yayınlandı! Hemen İndirin

29
iOS-9-3-3-jailbreak
blank

Bir kez daha Çin’li Jailbreak topluluğu Pangu tarafından iPhone, iPad ve iPod tocuh için Jailbreak tekrar ateşlenmiş durumda. Pangu ekibi iOS 9.3.3 için Jailbreak yazılımlarını paylaştılar.

blank

Jailbreak yazılımının şimdilik sadece Windows için kullanılabilir olduğunu belirtelim. Henüz Mac için bir destek söz konusu değil ancak yakın gelecekte Mac’ler için de destek sağlanacaktır.

Şu anda pek çok geliştirici ve halka açık beta yazılım programı kullanıcısı iOS 10’un beta sürümünü kullanıyorlar. Apple bilerek iOS 10’un çekirdeğini şifresiz bırakarak adeta Jailbreak topluluklarına göz kırpmıştı. Buna rağmen Pangu ekibinin iOS 9 için büyük bir adım atarak muhtemelen son iOS 9 güncellemesi olacak olan ve yakın zamanda yayınlanan iOS 9.3.3’ü seçmiş olmaları manidar olarak yorumlanabilir. Jailbreak aracı iOS 9.2 dahil olmak üzere iOS 9.3.3 de dahil olmak üzere arasındaki iOS yazılımlarını da kapsayarak destek sunuyor.

Şimdi gelelim Jailbreak aracımızı indirmeye. Uyumluluk olarak sadece 64 bit cihazları desteklediğini belirtelim. Yani iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus ve iPhone SE için kullanılabilir. iPad tarafındaysa ilk ve ikinci nesil iPad Air, iPad mini 2/3/4 ve tabi ki 9.7 ve 12.9 inç iPad Pro için kullanılabilir. iPod touch tarafında da iPod touch 6G’nin desteklendiğini belirtelim.

iOS 10 kullanıcıları yazılımlarını iOS 9.3.3 downgrade ederek Jailbreak’e geçiş yapabilirler. iOS 9.2 Jailbreak kullanıcıları da rahatlıkla kullanabilirler. Zaten Pangu’nun güncel bir iOS sürümünü seçmiş olması işleri kesinlikle kolaylaştırıyor.

[irp posts=”8599″ name=”iOS 10’dan iOS 9.3.3’e Nasıl Dönülür?”]

Windows kullanıcıları şimdilik Çince dil desteğine sahip Jailbreak aracını indirebilirler.

Her zaman olduğu gibi Jailbreak dünyasında en iyi ve en yeni gelişmeleri bizim aracılığımız ile takip etmeye devam edebilirsiniz.

blank

29 YORUM

  1. Tether kapatıp açınca cydia açılmıyor reddit de bu paylaşıldı ve birkaç arkadaşımdan daha duydum açılmadığını

  2. Bu direk 25pp uygulamasını indiriyor nasıl jailbreak aracı bu? Bu zamana kadar hiç böyle jailbreak aracı görmemiştim. Galiba troll yapıyorsunuz millete. Haber yapıyorsanız nasıl yapıldığınıda yazın be kardeşim.

  3. Abi nasl yapılcağını yazsaydınız keşke fake gibi çünkü 2 saattir uğraşyıorum yok.

Comments are closed.