İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 9.3.4 ve iOS 10 Beta 5 Performans Karşılaştırması

Apple, önümüzdeki ay yeni iOS sürümü olan iOS 10 güncellemesini yayınlayacak. 13 Haziran’dan beri devam eden test süreci dolu dizgin devam ediyor. Bu hafta başında iOS 10’un beşinci betası yayınlandı.

Apple, bütün iOS 10 betalarında yeni özellikler sundu. Bunun yayında her geçen betada stabilite de arttı. İlk betaya göre epeyce yol katedildi. Ama yine de sonuçta hala beta ve stabil diye yayınladığı sürümlerdeki hatalarıyla bildiğimiz Apple’ın iOS 10 betasında illaki sorunlar var.

Geçen hafta yayınlanan iOS 9.3.4’te güvenlik sorunları çözüldü. Asıl amaç Pangu’nun Jailbreakini öldürmekti. Hız artışı vs beklenmeyen bu güncellemenin iOS 10 Beta 5 karşısındaki performansı nasıl?

iOS testlerinde artık otorite kabul edilen iAppleBytes adlı YouTube kanalı iPhone 5,iPhone 5s, iPhone 6 ve iPhone 6s üzerinde iOS 9.3.4-iOS 10 Beta 5 karşılaştırması yaptı. Buyrun izleyelim. Bazı takipçilerimiz testlerde neden iPhone SE yok diye soruyorlar. YouTube kanalı tercih etmiyor ama iPhone 6s ile aynı performansa sahip olduğunu tahmin ediyoru.

iPhone 5

iPhone 5s

iPhone 6

iPhone 6s