Şimdi yükleniyor

iOS 9.3.5 Jailbreak Çıktı!

iOS 9.3.5 Jailbreak

iOS 9.3.5 Jailbreak Çıktı!

Son Güncelleme tarihi 8 Ağustos 2017 by Müşteri hizmetleri

teknik destek

Jailbreak dünyası büyük bir karmaşa içerisinde ve hissedilir bir durağanlık söz konusu. Yine de bu sihirli dünya ilerleyişini sürdürüyor.

Her ne kadar söylediğimiz biraz garip duruyor olsa da, aslında Jailbreak dünyasında her gün yeni bir gelişme yaşanıyor ve somut olarak ortaya bir şey konulmadığı için sanki hiçbir hareketlilik yok gibi bir görüntü ortaya çıkıyor.

İşte bu durağan sürecin içinde Phoenix ekibi iOS 9.3.5 Jailbreak için Phoenix2 aracını yayınladılar. iOS 9.3.5 çalıştıran 32 bit cihazlar için kullanıma sunulan Phoenix2 aracı Semi-untethered olsa da Jailbreak meraklılarını tatmin edecek düzeyde.

iOS 9.3.5 her ne kadar modası geçmiş bir iOS sürümü görünümünde olsa da Jailbreak için pek çok kişinin iOS 10’a geçmeyip, beklediğini biliyoruz. Özellikle de 32 bit cihaz sahiplerinin geçiş yapmadığı kesin. Elbetteki iOS 10’dan iOS 9.3.5’e geçmenin belli yöntemleri var ancak bunun için kimsenin hazırlık yapmadığı bir gerçek. Zaten kullandığınız iOS cihazınız 32 bit değilse üzüleceğiniz herhangi bir şey yok.

Ayrıca, şu anda Phoenix2 iOS 9.3.5 Jailbreak aracının hatalarından arındırılmış ikinci versiyonunun da kullanılabilir olduğunun belirtelim.

Phoenix2 iOS 9.3.5 Jailbreak aracını indirmek için resmi web sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

teknik destek

1 yorum

comments user
Özkan

Nasıl yapıldığı hakkında bir video gelicekmi?

Yorumlar kapalı.