İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 9.3 Beta 1 Jailbreak Yakında Geliyor!

Apple dün tüm yazılımlarına güncelleme verdi. Apple için nispeten büyük bir güncelleme haftası olmuş oldu. Başta iOS 9.3 beta 1 güncellemesi olmak üzere, OS X El Capitan 10.11.4,watchOS 2.2 ve tvOS 9.2 yazılımlarının geliştiriciler için ilk beta sürümleri yayınlanmış durumda.

Jailbreak meraklıları ise uzun bir süredir iOS 9.2 için gelecek olan jailbreak yazılımları beklerken. jailbreak toplulukları rotalarını iOS 9.3 beta 1’e çevirmiş durumdalar. Öyle ki daha dün yayınlanan iOS 9.3 beta 1’e sızma gerçekleştirildi ve güncel iOS 9.3 beta sürümü kırıldı.

iOS-9.3-beta-Jailbreak

Luca Todesco iPhone üzerine kurulu iOS 9.3 beta 1 için bir jailbreak videosu paylaştı. Videoda iOS 9.3 beta 1 ile gelen hemen hemen tüm yeniliklerin jailbreak sürümü ile birlikte kullanılabilir olduğu gösteriliyor.

Video;

Ancak Todesco bir süredir jailbreak sürümlerini paylaşmıyor ve görünen o ki iOS 9.3 beta 1 için jailbreak sürümünü de bir süre daha paylaşmayı planlamıyor. Bu durum jailbreak meraklılarını üzmüş olabilir ancak görünen o ki iOS 9.3 beta 1’in kolayca jailbreak edilebiliyor ve bu da yakın zamanda büyük jailbreak toplulukları güncel iOS sürümü için güncelleme yapabilirler.

iOS 9.3 için ve jailbreak gelişmeleri hakkında paylaşımlarımıza devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin!