İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 9.3 Beta 6 Yayınlandı

Apple bugün, iOS 9.3 beta 6‘yı geliştiriciler ve halka açık beta yazılım programı (public beta) kullanıcıları için yayınladı.

teknik destek

11 Ocak’tan bu yana iOS 9.3’ün testlerine devam eden Apple, yaklaşık bir hafta önce iOS 9.3’ün birinci beta sürümünü yayınlamıştı. Bu büyük iOS 9.3 güncellemesi ile iOS 9’a yeni özellikler, büyük performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri geliyor.

KAÇIRMAYIN: iOS 9.3 ile Neler Geliyor ve Ne Zaman Yayınlanacak?

Öne çıkan yeni özelliklerden olan Night Shift modu, kontrol merkezi üzerinden kullanılabilir durumda. Özetle mavi ışık azaltıcı, uykuya geçişi kolaylaştırıcı bu özellik iOS cihazınızın yerel saatini ve coğrafi konumunu kullanarak sadece geceleri aktif oluyor.

iOS 9.3 ile ayrıca, Parolalı ve Touch ID korumalı yenilenen Notlar uygulaması, yenilenen News (Apple’ın haber servisi) uygulaması, yen, özellikleri ile CarPlay ve 3D Touch kısayolları eklenen Hava Durumu, Ayarlar, Pusula, Sağlık, App Store ve iTunes Store kullanıma sunuluyor. Ayrıca öğrenci ve eğitmenlerin bir araya geleceği özel entegre uygulama da iOS 9.3 ile geliyor diyebiliriz.

müşteri hizmetleri