iOS 9.3 Beta 7 Yayınlandı

ios-guncelleme

Apple bugün, iOS 9.3‘ün son betasının yayınlamasından bir hafta sonrasında yeni beta sürümünü geliştiriciler ve halka açık beta yazılım programı kullanıcıları için yayınlandı. Apple yaklaşık 11 Ocak’tan bu yana iOS 9.3’ün beta testlerine devam ediyor.

müşteri hizmetleri

iOS 9.3 beta 7, daha önceki beta sürümü yüklü olan kullanıcılar için OTA ile indirilebilir durumda. İlk defa indirecek kullanıcılar ise Apple Developer Center’ı (Apple Geliştirici Merkezi) kullanabilirler.

iOS 9 için büyük bir güncelleme olan iOS 9.3’ün 21 Mart’ta gerçekleştirilecek olan özel Mart etkinliği sonrasında yayınlanması bekleniyor. iOS 9.3 ile başta Night Shift (Gece Modu) olmak üzere pek çok yeni özellik kullanıma sunuluyor. iOS 9.3 güncellemesi hakkında daha fazla bilgiye ilgili haberimizden ulaşabilirsiniz.

iOS 9.3 beta 7 sürümü ile, iOS 9.3 için performans iyileştirmeleri, hata düzeltmelerinin yapıldığı tahmin ediliyor. Eğer ki yeni bir özellik farkedersek gelişmeleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

müşteri hizmetleri

Merhaba ismim Berna. 7 yıldır internet ve dijital pazarlama konusunda çeşitli firmalarda görev yaptım. Apple'a olan ilgim oldukça yüksek. AppleFoni'ye tecbrübelerimi paylaşmak üzere katıldım.