iOS 9.3 & iOS 9.3.1 Jailbreak Yayınlandı mı?

0
iOS-9-3-1-Jailbreak

Ne yazık ki bir süredir gündemimizi iOS 9.3 Jailbreak haberleri meşgul eder oldu. O kadar çok mesaj ve yorum alıyoruz ki hepsine cevap vermek imkansız durumda. Kimisi yayınlandığını iddia eden bir siteden indirdiği yazılım aracı ile cihazızın tahrip olduğundan söz ediyor kimi haber sitesi ise olmadık Jailbreak haberlerini paylaşıyor. Keza YouTube üzerinde de iOS 9.3.1 Jailbreak ve iOS 9.3 Jailbreak için onlarca hatta yüzlerce video mevcut.

Öncelikle iOS 9.3, iOS 9.3.1 veya iOS 9.2.1 için Jailbreak’in yayınlanmadığını belirtelim. Sadece elde olan en somut bilgi yayınlanması için JB topluluklarının çalışma yaptığı yönünde ki bu da öncelikle Pangu ve TaiG ekibini akla getiriyor. Tam da bu noktada ise beklentiler Pangu ekibi üzerine yoğunlaşmış durumda.

Kimi haber sitesinde iOS 9.3 Jailbreak aracının yayınlandığı belirtilse de bunun gerçeği yansıtmadığının bilinmesini isteriz. Bu tip haberlerin tümüyle gerçeği yansıtmadığı gerçeği bir kenara, bu haberlerde paylaşılan bağlantılarda yer aldığı iddia edilen araçların tümüyle tuzak olduğu gerçeğini görmek gerekiyor.

Ayrıca sizlerle TaiG ve Pangu ekibinin resmi internet sitelerini de paylaşmak istiyoruz;

  • TaiG: taig.com/en/
  • Pangu: en.pangu.io/

Bunların dışında hiçbir TaiG veya Pangu isimli internet sitesine itibar etmemek gerekiyor.

Özetle, henüz neyin ne olduğu ile ilgili net bilgiler mevcut değil. iOS 9.3 Jailbreak beklenirken iOS 9.2.1 Jailbreak ile karşı karşıya kalınabilir. Hepsinden de öte yakın gelecekte herhangi bir JB’nin yayınlanmaması da mümkün.

Son güncelleme:

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.