İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 9.3 Yılın En İstikrarlı iOS Sürümü Seçildi

Apple iOS 9.3’ü yayınladığı günden bu yana pek çok şikayet ve sorunla karşılaşılmış olsa da bir analiz firması bunun böyle olmadığını gösteren açıklamalar yaptı.

teknik destek

Kaliforniya merkezli Apteligent firmasına göre, kendi yaptıkları son sekiz günlük testlerin sonuçlarında iOS 9.3’ün en istikrarlı, en kararlı iOS sürümü olduğunu açıkladılar. iOS 9.3’ün sadece %2.2’lik bir sorunu bünyesinde barındırdığını belirtelim.

Diğer iOS sürümleri, iOS 8, iOS 9, iOS 9.2 ise %3.2’lik soruna sahipler. Bu sebeple eski iOS sürümlerinde meydana gelen sorunlara karşın şikayetlerin çok daha fazla olduğunu hatırlatalım.

iOS-93

Şirket testlerini genel anlamda yaptığını ve sorunlara her şekilde objektif baktığını belirtiyor. Yine de iOS 9.3’ün bazı sorunlar barındırdığı açık ve Apple’da bunları kabul etmiş durumda. Hal böyle olunca yakın zamanda iOS 9.3 için yeni bir güncelleme ki muhtemelen iOS 9.3.1 yayınlanacak. Yeni güncelleme ile Safari, Mail, Mesajlar gibi iOS uygulamalarında meydana gelen çökme sorunları ve diğer tüm hatalar ele alınacak.

iOS 9.3.1 güncellemesini yine ilk elden sizlerle paylaşacak ve detaylarını sizlere duyuracağız.

müşteri hizmetleri