iOS için En İyi Jailbreak Auxo 3 Cydia iOS 9 için Kullanılabilir

Jailbreak-auxo-3-1

Jailbreak ile alakadar olan ve iOS 9 sonrası en iyi jailbreak arayanlara müjde! Auxo 3, iOS 9 için artık kullanılabilir. iOS için geliştirilen en iyi jailbreak olmaya aday Auxo 3’ün A3Tweaks’i sadece iOS 9 cihazlar için Cydia olarak ayrı bir paket olarak kullanıma sunulmuş durumda. Üstelik iOS 9’un son güncellemesi ile uyumlu güncelleştirmesi mevcut.

teknik destek

Auxo 3’ün bu son güncelleştirmesi ne yazık ki herhangi bir yeni özellik veya değişiklik içermiyor. Sadece daha hızlı çalışması için dizayn edilmiş bir yapıda sunuluyor. Ek ekran geçişleri, genel performans ve pil ömrü üzeride dikkat çeken geliştirmelere sahip.

Auxo dikkat çekici arayüz özelliklerine sahip. Kullanışlı jestleri ve özel olarak geliştirilen çoklu görev ekranı gerçek manada farklı ve kullanışlı. Özellikle kontrol merkezi yıllardır iOS kullanıcılarının istediği şekilde düzenlenmiş.

Aşağıdaki video üzerinden genel bir fikir edinebilirsiniz;

Auxo 3 Cydia hakkında daha fazla bilgi edinebilmeniz adına ilerleyen günlerde bir rehber yazı hazırlamayı planlıyoruz. Bunun dışında bu yeni güncellemeyi Cydia’nın BigBoss repo uygulaması ile edinebilirsiniz.

müşteri hizmetleri