İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS için Geliştirilmiş Türk Yapımı Oyun: Top

Ülkemizin yazılım konusunda bulunduğu konum henüz tatmin edici olmasada yavaş yavaş yakışır işlerin yapıldığına şahit oluyoruz ve bu bize heyecan veriyor. Bu bağlamda, iOS platformu için geliştirilmiş, henüz oldukça yeni olan Türk yapımı bir iOS oyununu beğeninize sunmak istiyoruz. Elbetteki bunu yaparken desteklemenizi de bekliyoruz.

teknik destek

Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği son sınıf öğrencisi iki arkadaş Egemen Can Güler ve Çağrı Yıldız tarafından geliştirilen Top adlı oyun oldukça dikkat çekici. Oyunun oynanış şekli ise oldukça basit. Parmağınızı kullanarak topu yönlendiriyorsunuz ve gelen her yeni talimata göre topu en tepeye ulaştırmaya çalışıyorsunuz.

https://youtu.be/j15IGd8E-pA

Birden fazla seviyenin yer aldığı Top’un alışılmış iOS oyunlarına göre oldukça farklı, eğlenceli ve sürükleyici olduğunu rahat bir şekilde söyleyebiliriz. Top’un genel oynanış şekli şu şekilde;

  • Parmağını topun gitmesini istediğin yönde sürükleyerek topu yönlendir.
  • Yoluna çıkan engellere dikkat et.
  • Ölüm kaçınılmaz FAKAT pes etme, denemeye devam et.
  • Bölümün en üstüne ulaşmaya çalış.
  • Topu yönlendirmeye başladığında zaman yavaşlayacak bu sana karar vermen için kolaylık sağlayacaktır.
  • Topun için yeni görünümler ya da tehlikelere karşı seni koruyacak kalkanda alabilirsin.

Top hem iOS hem de Android platformları için kullanılabilir. Oyunu, iOS 8 veya üstü sürümün yüklü olduğu iPhone, iPad veya iPod touch cihazınıza buradan devam ederek indirebilirsiniz.

İyi eğlenceler.

müşteri hizmetleri