Şimdi yükleniyor

iOS için Instagram’a Önemli Bir Güncelleme Geldi!

iOS için Instagram

iOS için Instagram’a Önemli Bir Güncelleme Geldi!

Son Güncelleme tarihi 9 Ağustos 2022 by Teknoloji Haber

Instagram bugün, iOS ve Android uygulamaları için yeni bir güncellemeyi duyurdu. Güncelleme, sessiz sedasız gelmiş olsa da oldukça önemli bir değişikliği beraberinde getiriyor.

teknik destek

Instagram’ın 10.13 sürümü ile, canlı yayın videolarını doğrudan Kamera Rulo’nuza indirebilmeniz artık mümkün. Böylece herhangi bir canlı yayın deneyiminizin kaybolup gitmesini önlemiş ve onu arşivlemiş olacaksınız.

Bu yeni özelliğin kullanım şekli ise oldukça basit. Canlı yayın bittikten sonra, ekranın sağ üst köşesinde yer alan Kaydet’e dokunmanız yeterli. Bu şekilde sadece canlı yayın videonuzu kaydetmiş olacaksınız. Canlı yayın boyunca yapılan yorumlar, beğenmeler, izleyici sayısı ve canlı yayın etkileşimlerini ne yazık ki bu yöntem ile kaydetmeniz mümkün değil. Son olarak videoyu kaydettikten sonra Bitti seçeneğine dokunmanız yeterli olacak. Bu adımdan sonra canlı yayın videonuz Instagram’da her zamanki gibi görüntülenmeyecektir.

iOS için Instragram uygulamasını buradan devam ederek hemen şimdi indirebilirsiniz. Zaten iPhone’unuzda Instagram yüklü ve otomatik güncellemeler etkin değilse, hemen App Store’u açarak, alt menüden Güncellemeler sekmesine dokunarak Instagram’ı güncelleyebilirsiniz.

teknik destek