İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS için Mobil Uygulama Geliştirmek İsteyenlere Büyük Fırsat!

iOS platformu için mobil uygulama geliştirmek, Swift ile kod yazmak ve dört dörtlük iOS geliştiricisi olmak istiyorsanız kaçırmak istemeyeceğiniz bir fırsatımız var. iOS Swift 4 Firebase ve Parse’yi öğrenerek iOS için mobil uygulama geliştirmek isteyenlere Türkiye’nin en kapsamlı.

Günümüzde, uygulama geliştiricilerine olan talep ciddi boyutlara ulaşmış durumda ve bu talep her geçen gün artmaya devam ediyor. Öyle ki bu talep mevcut mobil uygulama geliştiricilerini aşmış durumda. Şu anda büyük bir mobil uygulama geliştiricisi açığı söz konusu. Üstelik mevcut mobil uygulama geliştiricilerinin bir kısmı da yazılım dünyasındaki gelişmelere ayak uyduramayarak silinip gidiyorlar. Bu gelişimeye örnek olarak, Apple’ın her yıl yaptığı gibi bu yıl da mobil platformunu geliştirmeye devam etmesi verilebilir. Teknoloji devi Apple, Haziran ayından beri testlerini sürdürdüğü ve bütün dünyanın büyük merakla beklediği en yeni iOS sürümünü iOS 11’i yepyeni özellikleriyle beraber Eylül ayında yayınlayacak.

iOS 11’i herkesten önce öğrenerek, ilk iOS 11 geliştiricileri arasında yer almak isteyenler için ise ne yazık ki ülkemizde ve dünyada pek fazla kurs seçeneği yok. Türkçe dilde bir kurs bulmak ise pek ihtimal dahilinde değil. Ancak hayal ettiklerini gerçeğe dönüştürmek, kendi iOS uygulamasını geliştirmek isteyenler için Türkiye’nin en kapsamlı, üstelik Türkçe dil desteğine sahip ilk iOS 11 uygulama geliştirici kursu artık kullanılabilir.

Dünyanın en büyük ve en popüler online eğitim platformu tarafından Türkiye’nin en kapsamlı ve ilk Türkçe iOS 11 online kursu yayınlandı. iOS 11 online kursu ile sıfırdan başlayarak kendi iOS uygulamalarınızı geliştirebilir, Snapchat, Facebook veya Instagram gibi benzeri uygulamaları geliştirecek düzeye gelebilirsiniz.

iOS 11 Swift 4 Firebase ve Parse Uygulama Geliştirme İçeriği:

  • 17 saatlik isteğe bağlı video,
  • 18 makale,
  • 2 pratik testi.

Kurs ile Neler Öğreneceksiniz?

Swift 4 ile gelen tüm yeni özellikleri keşfedebilecek ve tüm bu özellikleri öğrenme şansı bulacaksınız. Ayrıca;

  • Swift 4 ile Json Parse ve XML Parse işlemini tüm detayları ile öğrenecek, Parse ile Tinder’in klon uygulamasını kurs kapsamında geliştireceksiniz.
  • Firebase ile chat (sohbet) uygulaması geliştirmeyi (mesaj, resim ve video gönderme dahil) öğreneceksiniz.
  • Swift 4 ile gelen Machine Learning Resim Tanımlama ve Yüz Tanıma özelliğini tüm hatları ile görecek ve öğreneceksiniz.
  • Artırılmış Gerçeklik (AR) ile ortama 3 boyutlu yazı veya şekil yerleştirme uygulamasını öğreneceksiniz.
  • MVC ve MVVM ile program geliştirmeye adım atacaksınız.

Tüm bunların dışında bir çok uygulamayı da yine kurs kapsamında bulabileceksiniz. Üstelik kurs sürekli güncelleniyor ve yeni dersler ekleniyor. Tüm bu güncellemelere ve eklemelere ömür boyu erişim hakkınız olacak. Özellikle karşılaşabileceğiniz sorunlar için kurs eğitmeni Kerim Çağlar ile doğrudan iletişim kurabileceksiniz.

Siz de yazılım dünyasına etkin bir giriş yapmak, bu dünyanın değerli taraflarından olan iOS için mobil uygulama geliştirecek düzeye ulaşmak, kendi iOS mobil uygulamanızı geliştirmek istiyorsanız bu kurs tam size göre.

Sınırlı bir süre için AppleFoni.com takipçileri iOS 11 kursuna yüzde 94 indirim fırsatı ile 410 TL yerine yalnızca 25 TL’ye satın alabilecekler. Kursu satın almak ve geleceğin iOS mobil uygulama geliştiricisi olmak için aşağıdaki “Kursu Satın Al” düğmesine tıklamanız yeterli.