iOS için Yepyeni Pokemon GO Hilesi: Son Uygulama Sürümü ile Uyumlu ve Gelişmiş Özelliklerle Birlikte

iOS için Yepyeni Pokemon GO Hilesi:

Daha önce Jailbreak’siz iOS için Pokemon GO hilesini sizlerle paylaşmıştık. Kısa süre içerisinde Pokemon GO geliştirici Niantic ve Apple işbirliğinde bu yöntem pasif hale getirildi ve şu anda çalışmıyor veya çalışsa bile sorunlarla karşılaşılabiliyor.

teknik destek

Biz de bu konuda gelen geri bildirimleri değerlendirdik ve sizlerle daha kolay uygulanabilen, sorunsuz çalışan, Jailbreak’e gerek duyulmadan kullanılabilen bir yöntemi paylaşmak istiyoruz. Üstelik paylaşacağımız hile yöntemi son Pokemon GO sürümü olan v1.1.1 ile uyumlu yöntem ve daha gelişmiş hile yöntemleri mevcut.

iOS için Pokemon GO Hilesi

Şimdi gelin adım adım neler yapacağımıza bakalım.

Adım 1: Cydia Impactor’ü bilgisayarımıza indirelim. Cydiaimpactor.com işlemini Mac, Windows veya Linux cihazınız için başlatabilirsiniz.

Adım 2: Pokemon GO v1.1.1 hackli sürümünü filepup.net/files/WCUK3uIF1470067609.htmlpokemon-go-hile-cydia

Adım 3: iPhone veya iPad’imizi bilgisayarımıza bağlayalım. Eğer ki Pokemon GO cihazımızda yüklü ise hemen kaldırın.

Adım 4: Şimdi Cydia Impactor’ü bilgisayarımızda açalım.

cydia-impactor

Adım 5: Şimdi ppsideloader isimli dosyayı yukarıdaki Cydia Impactor ekranının üstüne sürükleyin.

Adım 6: Apple ID bilgileriniz istenilecektir. Sırasıyla önce Apple ID için e-posta adresinizi ve ardından parolanızı girin.

Adım 7: Eğer Apple ID bilgilerinizde herhangi bir hata yoksa Cydia Impactor bilgilerinizi girişinizin ardından yükleme işlemlerini otomatik olarak başlatacak ve yükleme işlemini tamamlayacaktır.

Adım 8: Bilgisayarınızda Apple Developer Warning başlıklı bir uyarı ekranı gelebilir. Tereddüt etmeden “OK” butonuna tıklayın.

Adım 9: Bir süre sonra Pokemon GO uygulaması iPhone veya iPad’inizin ana ekranına eklenecektir. Açmak istediğinizde “Untrusted Developer” diyalog ekranı gelebilir. Paniğe gerek yok, diyalog ekranında “Cancel”a dokunun ve Ayarlar > Genel > Profil / Aygıt Yönetimi menüsüne gidin. “phone…” başlıklı profile tıklayın ve gelen diyalog ekranında “Güven”e dokunun.

Adım 10: Şimdi ana ekrana dönüp Pokemon GO’yu başlatabilirsiniz. Eski Pokemon GO hesabınızla giriş yapın ve Pokemonları toplamaya başlayın!

İşte hepsi bu kadar. Yakında daha iyi bir yönlendirme için…

teknik destek

6 Comments

  1. 2 gün bekleyin tutuapp üzerinden güncel hile eklenir ordan indirebilirsiniz bir önceki güncellemede de aynısını yaşadım şuan bekliyorum

Comments are closed.