Şimdi yükleniyor

iOS için Pokemon GO’ya İlk Güncelleştirme Geldi

iOS-Pokemon-GO

iOS için Pokemon GO’ya İlk Güncelleştirme Geldi

Son Güncelleme tarihi 19 Mart 2024 by Teknoloji Haber

teknik destek

Ultra popüler, arttırılmış sanal gerçeklik oyunu Pekomen GO 5 Temmuz’da lanse edilmesinden bu yana ki ilk güncelleştirmesini aldı. Pokemon oyuncuları için birkaç sorunu çözmek için verilen güncelleme ile ihtiyaç duyulan hatalar çözüme kavuşturulmuş.

KAÇIRMAYIN: iOS için Pokemon GO’yu İndir

Özellikle Google hesabı ile oturum açmak isteyen kullanıcıların temel profil bilgilerinin yanısıra diğer kişisel verilerine erişim sağlanıldığı iddialarını yalanlayan yapımcı Niantic Labs, bu güncelleme ile birlikte sunucuları üstündeki yükü de hafifletmiş durumda. Sık sık meydana gelen çökme sorunlarının çözüme kavuşturulduğunu, artık kesintisiz bir oyun deneyimini yaşamanın mümkün olduğunu belirtelim. Bu sebeple güncellemenin kritik önem taşıdığını söyleyebiliriz.

Piyasaya sürülmesinin üstünden sadece 1 hafta geçmesine rağmen, oyunun sadece ABD’de 7.5 milyondan fazla indirme başarısını yakaladığını ve yapımcının 1.6 milyon dolar gelir elde ettiğini belirtelim. Şirketin oyunu daha genel platformda pazarlamak için çalışmalar yaptığını ve şu anda başta Türkiye olmak üzere çoğu ülkede indirilemeyen (elbetteki AppleFoni farkı ile oyunu indirmeniz mümkün 🙂 ) ülkelerde de yakın zamanda indirilebilir olarak sunulacağının altını da çizelim.

teknik destek