Şimdi yükleniyor

iOS için Snapchat’e, Arkadaşlarınızla Daha Hızlı Sohbet için Widget Desteği Geldi!

iOS için Snapchat’e, Arkadaşlarınızla Daha Hızlı Sohbet için Widget Desteği Geldi!

Son Güncelleme tarihi 19 Mart 2024 by Teknoloji Haber

iOS için Snapchat uygulaması, Snapchat kullanıcılarının arkadaşlarına snap ve mesaj göndermesi kolaylaştırmak ve bunları daha hızlı hale getirmek için tasarlanmış yeni bir widget (araç takımı) özelliğiyle güncellendi.

teknik destek

Güncelleme ile Bildirim Merkezi’nin Bugün görünümüne Snapchat uygulamasının “En İyi Arkadaşlar” araç takımını (widget) ekleyebilirsiniz. Tıpkı WhatsApp’ın araç takımında olduğu gibi benzer yapıya sahip olan Snapchat’in araç takımının tek farkı arkadaşlarınızın Bitmoji ile canlandırılması.

Araç takımındaki arkadaş Bitmoji’sine dokunduğunuzda o kişi ile otomatik olarak sohbet başlatılır. Snapchat’te En İyi Arkadaşlar en sık iletişim kurduğunuz kişilerdir.

Snapchat Bitmoji araç takımını (widget) Bildirim Merkezi’nin Bugün ekranına eklemek için ekranı açın ve en altta yer alan “Düzenle” seçeneğine dokunun. Snapchat uygulama ikonunun yanında yer alan “+” düğmesine dokunarak ekleyin.

Eğer ki hala Snapchat uygulamasını iOS cihazınıza indirmediyseniz, direkt App Store üzerinden cihazınıza indirebilirsiniz.

teknik destek