İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS için WhatsApp Messenger’da Görüntülü Arama Özelliği Artık Kullanılabilir!

Dün şirketin görüntülü arama özelliğini WhatsApp Messenger’a kattığını ve önümüzdeki günlerde bu özelliğin iOS, Android ve Windows Phone için kullanılabilir olacağını söylediğini sizlerle paylaşmıştık.

teknik destek

Bu bekleyişin ne kadar süreceği merak konusuydu ancak WhatsApp Messenger bu konuda hızlı bir çalışma yaparak görüntülü arama özelliğine binaen derlenen özel güncellemeyi iOS için sunmuş durumda.

Şu anda App Store üzerinden WhatsApp Messenger’ın görüntülü arama özelliği için 2.16.17 sürümü indirilebilir durumda. Güncellemeyi dilerseniz aşağıdaki bağlantı üzerinden dilerseniz App Store uygulaması > Güncellemeler sekmesinden hemen edinebilirsiniz.

[appbox appstore id310633997]

WhatsApp Messenger’ın görüntülü arama özelliğini kullanabilmek için herhangi bir sohbet ekranının sağ üst köşesinde yer alan video ikonuna dokunmanız yeterli. Elbetteki görüntülü arama WhatsApp tarafından ücretsiz olarak sunulmuş olsada mobil veri ile kullanmanız durumunda operatörünüz varsa internet paketinizi kullandıracak yoksa veri ücreti işletecektir.

Görüntülü konuşma özelliği için en az iOS 8’in gerektiğini de belirtelim.

teknik destek