iPad Üzerinde Çalışan iOS 10 Jailbreak Videosu Yayınlandı

4
img_0429
blank

Luca Tedesco, iOS 10/10.0.1 final sürümü için iPad Air 2 ve 9.7 inç iPad Pro üzerinde çalışan demo jailbreak videosu yayınladı.

blank

Todesco iOS 10 Beta 8 üzerinde çalışan bir jailbreak videosu da yayınlamıştı. Bu tarz videolar ile sık sık gündeme gelen bugüne kadar yayınladığı hiç bir jailbreak aracı yok.

Haberimize konu olan videoda iOS 10 yüklü iPad’te iFile ve Mobil Terminal gibi uygulamaların çalıştığı görülüyor. Bu uygulamaların dışında iOS cihazlara tema yükleme olanağı sağlayan Anemon tweaki de yine bu videoda çalışan uygulamalar arasında.

iOS 10 jailbreak konusu şimdilik netleşmiş değil. Daha önce iH8sn0w ve Pangu ekibi de jailbreak ile ilgili görsel ve videolar paylaştılar. Fakat henüz somut bir gelişme yok. Luca Todesco’nun videosunu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

blank

4 YORUM

  1. luca gibi birinin haberini yapmayın artık bu dümenci yavşak sadece reklam peşinde not bende artık sitenize girmiyorum daha önceden de yazmıştım bu ama yine devam edin

    • Biz bir haber sitesiyiz. Redmondpie,idownloadblog,iPhonehacks gibi yabancı kaynakların haberlerini yazmak zorundayız. Siz girmeyeceksiniz diye bizim haber yayınlamama lüksümüz yok

Comments are closed.