Şimdi yükleniyor

iPad Üzerinde Çalışan iOS 10 Jailbreak Videosu Yayınlandı

img_0429

iPad Üzerinde Çalışan iOS 10 Jailbreak Videosu Yayınlandı

Son Güncelleme tarihi 17 Eylül 2016 by

teknik destek

Luca Tedesco, iOS 10/10.0.1 final sürümü için iPad Air 2 ve 9.7 inç iPad Pro üzerinde çalışan demo jailbreak videosu yayınladı.

Todesco iOS 10 Beta 8 üzerinde çalışan bir jailbreak videosu da yayınlamıştı. Bu tarz videolar ile sık sık gündeme gelen bugüne kadar yayınladığı hiç bir jailbreak aracı yok.

Haberimize konu olan videoda iOS 10 yüklü iPad’te iFile ve Mobil Terminal gibi uygulamaların çalıştığı görülüyor. Bu uygulamaların dışında iOS cihazlara tema yükleme olanağı sağlayan Anemon tweaki de yine bu videoda çalışan uygulamalar arasında.

iOS 10 jailbreak konusu şimdilik netleşmiş değil. Daha önce iH8sn0w ve Pangu ekibi de jailbreak ile ilgili görsel ve videolar paylaştılar. Fakat henüz somut bir gelişme yok. Luca Todesco’nun videosunu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

teknik destek

4 yorum

comments user
max

luca gibi birinin haberini yapmayın artık bu dümenci yavşak sadece reklam peşinde not bende artık sitenize girmiyorum daha önceden de yazmıştım bu ama yine devam edin

    comments user
    İlker Çiftçi

    Biz bir haber sitesiyiz. Redmondpie,idownloadblog,iPhonehacks gibi yabancı kaynakların haberlerini yazmak zorundayız. Siz girmeyeceksiniz diye bizim haber yayınlamama lüksümüz yok

comments user
barış

YA ARKADAŞ BU NE ZAMANIN HABERİ TAAAA YA?BİR DAHA BU SİTEYE GİRENİN

Yorumlar kapalı.