iPhone 55 Kullanıcıları iOS 12’den Umutlu

5skapak

iPhone 55 Kullanıcıları iOS 12’den Umutlu

teknik destek <

Apple, geçtiğimiz yıllar içerisinde bildiğiniz gibi iPhone 5 modelleri için yazılım desteğini tamamen kesmişti. Bu sefer de eylül ayında tanıtılacak olan iOS 12’nin hangi cihazları kapsayacağı merak konusu oldu. Çünkü iPhone 5 modellerinden kesilen yazılım desteğinin, 5S modellerinde de aynı hüsrana sebep olacağı söylentileri yayılmaya başlandı. Bu nedenle 5S kullanıcıları hem tedirgin, hem umutlu.

iOS 12 Eylül Ayında Geliyor

Apple, büyük ihtimalle iOS 12 sürümünü eylül ayında tanıtacak. 4 Haziran 2018 WWDC etkinliğinin yaklaşmasıyla da, Apple firması bu konuda sürpriz yapabilir. Büyük ihtimalle iOS 12 sürümü, yine iPhone 5 modellerini kapsamayacak. Bu nedenle de 5S kullanıcıları ‘’Bizim cihazlarımızı kapsayacak mı?’’ diye bir düşünce içerisine girdiler.

5s1

5S Adı Geçiyor

iOS 12 sürümü daha çıkmadan önce, internet ortamlarında bazı sızıntılar meydana geldi. Çeşitli haber sitelerinin söylediğine göre iOS 12 sürümünü kapsayacak olan cihazlar içerisinde iPhone 5S modelinin de ismi geçiyor. Tabii ki her ne kadar böyle görünse de, Apple firması tanıtım gününe kadar hiçbir açıklamada bulunmayacaktır.

Tanıtım Gününde Netlik Kazanacak

Apple, bugüne kadar söylentiler ve sızıntılar üzerine hiçbir açıklamada bulunmamıştı. Doğal olarak bu konuda da bir açıklama yapmayacaktır. Bu nedenle iOS 12 sürümünün özelliklerini ve hangi cihazları sınırsız bir şekilde kapsayacağını WWDC 2018 etkinliğinde öğrenebileceğiz.

 

müşteri hizmetleri

1 Comment

Comments are closed.