İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 5SE ve iPad Air 3 18 Mart’ta Satışa Sunulacak

Son ortaya çıkan söylentiye bakılırsa, Apple 4 inç iPhone 5SE ve iPad Air 3‘ü Mart ayında tanıtacak ve yine aynı ay içerisinde satışa sunulacak.

teknik destek

Apple’ın Mart Etkinliği: iPhone 5SE, iPad Air 3 ve Yeni Apple Watch Kayışlarını Tanıtılacak

9to5Mac’in haberine göre, Apple 15 Mart’ta yeni cihazlarını tanıtacak ve hemen üç gün sonrasında yani 18 Mart’ta yeni cihazlarının satışına başlayacak. Apple’ın sadece iPhone 5SE ve iPad Air 3’ü değil aynı zamanda yeni Apple Watch kayışlarını da 15 Mart’ta tanıtacak ve 18 Mart’ta satışa sunacak.

Bu sefer Apple cihazlarının ön siparişe sunmak için bir planlama yapmıyor. Bu sefer farklı bir strateji izleyecek. Tipik olarak, iPhone’ları tanıtır ve cihazlarını öncelikle ön siparişe açarak bir ön hazırlık yapardı. Bu sefer bu şekilde değil de direk satışına başlayacağı gelen bilgiler arasında. Geçmişte Apple iPad’ler için böyle bir strateji izlemişti.

Kaynaklar iPhone 5SE’nin üretimine Ocak ayında başlandığını söylüyorlar. Bu halde iPhone 5SE’nin satışına direk başlanabilir gibi duruyor.

Yeni 4 inç iPhone 5SE, A9 işlemciye, Touch ID, Apple pay desteği için NFC gibi gelişmiş donanım özellikleri ile gelecek. iPad Air 3’ün de iPad Pro’nun bir boy küçüğü olarak gelmesi bekleniyor. Özellikle iPad Air 3’ün Apple Pencil ile gelmesi bekleniyor.

müşteri hizmetleri