iPhone 5SE ve iPad Air 3 Güçlü Donanımlarıyla Mart Ayında Geliyorlar

iPhone-5SE

Apple, iPhone 5SE ve iPad Air 3‘ü birinci sınıf donanımlarıyla Mart ayında satışa sunacağı son yayınlanan raporda iddia edildi. Bloomberg’in ulaştığı bir raporda Apple’ın yeni cihazlarında oldukça güçlü donanımlara yer verileceği detaylı bir şekilde belirtiliyor.

teknik destek

Apple‘ın Mart ayında tanıtacağı ve yine Mart ayında satışa sunulacağı iddia edilen cihazlarda, son Apple çipleri A9X ve A9 yer alacak. Apple güncellenmiş bir iPad modelini ve daha küçük ekranlı bir iPhone’u tanıtma niyetinde. Bloomberg bu bölümde bir parantez açıyor ve Apple’ın laboratuarlarında yeni cihazları için çok özel çalışmalar yaptığı vurgulanıyor.

Şirketin iPad Air 3 ve yeni 4 inç iPhone ile yatırımcılarını memnun etme amacında olduğu ve bunun için de kullanıcılarına en iyi cihazları sunma peşinde olduğu analistler tarafından özellikle iddia ediliyor. Malumunuz son zamanlarda Apple yatırımcıları yönünden biraz zora girmiş ve Tim Cook satışların düşebileceği konusunda telkinlerde bulunmuştu. Tam da bu noktada Apple’ın ivmeyi yükseltmeyi hedeflediği açık.

Kısacası beklenenin aksine yeni iPad Air modeli ve yeni 4 inç iPhone modeli oldukça güçlü donanımlarda gelecekler. Özellikle yeni 4 inç iPhone modelinin diğer iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’a göre daha ucuz olacak olması gerçek anlamda tatmin edici olacak diyebiliriz.

müşteri hizmetleri