Şimdi yükleniyor

iPhone 6, 32GB Depolama Kapasitesi Seçeneği ile Önümüzdeki Hafta Hayatımıza Yeniden Girebilir

32GB iPhone 6

iPhone 6, 32GB Depolama Kapasitesi Seçeneği ile Önümüzdeki Hafta Hayatımıza Yeniden Girebilir

Apple, Şubat ayı içerisinde Çin’de 32GB iPhone 6’nın satışlarına operatörlerle birlikte başladı ve 10 Mart’tan bu yana Tayvan’da bir operatör ile 32GB iPhone 6’nın satışı yapılıyor. Güvenilir kaynaklardan elde edilen bir bilgiye göre, sınırlı sayıdaki Uzay Grisi 32GB iPhone 6’nın önümüzdeki hafta bir Avrupa ülkesi başta olmak üzere 9.5 milyon insanı kapsayan bir bölgede satışına başlanacak.

Kaynaklar, telefonun 522 dolar olacağını ve i-Store aracılığı ile satışa sunulacağını iddia ediyorlar. i-Store, Beyaz Rusya’nın başkenti Minsk’te bulunan Apple Premium Reseller’dir.

teknik destek

Bu, 32GB iPhone 6’nın orijinal iPhone 6 ile aynı özelliklere sahip olduğunu söyleyelim. Yani bu cihaz ile orijinal iPhone 6 arasındaki tek fark yerleşik depolama kapasitesi. Cihazın iPhone 6 (2017) olarak adlandırıldığını da belirtelim. Cihazda önceden yüklenmiş iOS 10 sürümü yer alıyor. Yani orijinal iPhone 6’da yer alan iOS 8’e karşın göze çarpan bir diğer farkta tam olarak bu.

Apple’ın bu politika ile düşük gelirli kullanıcıları hedeflediğini söylemek mümkün. Şirket Asya ülkelerinden sonra ilk defa bir Avrupa ülkesini hedefine alıyor ve yakın zamanda yeni iPhone 6’nın satışının yapıldığı ülkeler, genişletilebilir. Ve belkide bu ülkelerin arasında Türkiye’de yer alabilir.

teknik destek