iPhone 6 Plus Patladı!

iPhone-6-Plus-patladi

Apple’ın iPhone ve hatta Apple Watch cihazlarının patlaması ne yazık ki şirket ve kullanıcılar için pek yabancı bir konu değil.

teknik destek <

Geçtiğimiz günlerde iPhone 6 Plus sahibi David Grimsley, iPhone 6 Plus’ını şarj ettikten sonra yatağına geçtiğini ve alarmını kurup uyuduğunu, bir noktada sabah alarmının çaldığını ancak ardından iPhone’unun kıvılcım ve alevler içerisinde kaldığını söylüyor.

Grimsley hemen telefonunu yatağından uzaklaştırdığını, sert bir yüzeye doğru telefonunu çekip üstünü örttüğünü söylüyor. Alevlerin durulmasını beklediğini ve ardınadan yukarıdaki fotoğrafta görünen sonucun ortaya çıktığını belirtiyor.

Ve en kötüsü, bütün apartmanını yanabileceğini de sözlerine ekliyor.

Grimsley Apple ile temasa geçtiğini ve şirketin kendisine yeni bir iPhone göndereceğini söylüyor. Ancak şirketin bu tutumunu doğru bulmadığını, hayati tehlike yaşayabileceğini ve şirketin sorunu incelenmesi gerektiğini sözlerine ekliyor.

Grimsley’in üçüncü taraf veya orjinal şarj adaptörü ve kablosu kullanıp kullanmadığı bilinmiyor. Ancak bu tip durumların yaşanmaması adına her aksesuarın orjinal olması gerektiğini tekrar ve tekrar vurgulamak isteriz. En önemlisi ise iPhone, iPad, iPod hiç farketmez, bu tip cihazlarla birlikte kesinlikle yatağa girmemenizi öneririz.

müşteri hizmetleri