İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 6s için Apple’dan Akıllı Şarjlı Kılıf: Smart Battery Case

Apple bugün şaşırtıcı bir hamle yaparak iPhone 6s için akıllı şarjlı kılıfı, “Smart Battery Case” i tanıttı ve ilk defa bir cihazı için şarjlı kılıfını tanıtmış oldu. Tanıtılan akıllı şarjlı kılıf ile iPhone 6s’le 25 saate kadar konuşabilir, LTE ile 18 saate kadar internette gezinebilirsiniz ve ses çalma, video oynatma gibi ek işlerinizi yapabilirsiniz.

teknik destek

Diğer üçüncü taraf şarjlı kılıfların aksine, Smart Battery Case iOS ile çok iyi bütünleşiyor. Cihaza bağladığınızda kalan pil yüzdesini telefonunuzun kilit ekranında gösteriyor. Smart Battery Case, iPhone 6s ve iPhone 6’nızı korumak ve daha fazla pil ömrü sağlamak için özel olarak geliştirilmiş. İç kısımdaki yumuşak mikrofiber kaplama, iPhone’unuzu korumanıza yardımcı oluyor ve yumuşak elastomer menteşe tasarımı, kılıfın takılıp çıkarılmasını kolaylaştırıyor. Yumuşak dokulu silikon dış yüzeyi ise elinizde harika bir his yaratıyor.

iPhone’unuzla birlikte Smart Battery Case’i de şarj edebiliyorsunuz. İki farklı renk seçeneği, kömür grisi ve beyaz ile gelen Smart Battery Case’in kamburumsu görüntüsü ne yazık ki Apple tasarım standartlarını yansıtmıyor. 379 TL’ye satılan Smart Battery Case’i Apple Online Store üzerinden, buradan devam ederek sipariş verebilirsiniz.

Kambur görüntüsü ile beklenileni vermese de Apple’ın şarjlı kılıf desteği gelecek adına umut vaat edici. En azından artık Apple’ın kendi orjinal şarjlı kılıf aksesuarları ile iPhone’un pilini öldürmeden gönül rahatlığı ile pilimizi destekleyebileceğiz.

müşteri hizmetleri