İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 6s ve iPhone 6s Plus için En İyi Live Duvar Kağıdı Uygulaması

iPhone en iyi live duvar kağıdı uygulaması hangisi sizce? Bizde bu uygulama tam sizlik olacak.

teknik destek

Apple’ın iPhone 6s ve 6s Plus’la birlikte kullanıma sunduğu ve artık göz dolduran iPhone özelliklerinden birisi haline gelen 3D Touch ve Live Photos ikilisi henüz yeni yeni yaygınlaşmaya başlamış durumda.

Diğer akıllı telefon üreticilerin aksine Apple’ın bu yeni fotoğraf deneyimi ve deneyimi katlandıran 3D Touch teknolojisi oldukça farklı bir deneyim yaşamanızı sağlıyorlar. Ancak yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan bu Live Photos olayı elbette ki sınırlı kaynaklarıda beraberinde getiriyor.

Apple’ın iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ın Live duvar kağıdı galerisinde eşsiz 9 adet fotoğraf mevcut ve kullanıcıların daha fazla çeşitliliğe yönelmek istedikleri bir gerçek. İlk zamanlar App Store’da giderek artan Live Photos galeri uygulamaları, bunu bir fırsat olarak gören geliştiricileri tarafından ücretli olarak sunuluyorlardı. Elbette ki kısmi olarak ücretsiz olan uygulamalar da içeriği sınırlı tutuyorlar.

Bugün sizlerle, oldukça geniş bir içeriği tümüyle ücretsiz olarak sunan ve 10’dan fazla kategoride Live Photos duvar kağıdını indirmenize olanak tanıyan bir uygulamayı paylaşmak istiyoruz.

Uygulamaya itunes.apple.com/us/app/live-wallpapers-for-iphone/id1069729519?mt=8 devam ederek erişebilirsiniz.

müşteri hizmetleri