İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’a Yeni Müthiş Dinamik Duvar Kağıtları Nasıl Eklenir?

iPhone 6s veya iPhone 6s Plus kullanıcısıysanız Apple’ın yeni dinamik duvar kağıtları muhakkak ilginizi çekiyor ve kullanıyorsunuzdur. Ancak Apple’ın 3D Touch ile mükemmel uyumlu bu dinamik duvar kağıtları ne yazık ki sınırlı sayıda. Ancak bu müthiş animasyonlu duvar kağıtlarına ekleme yapmanız mümkün. Peki ama nasıl? O zaman yazımızı okumaya devam edin 🙂

Dinamik Duvar Kağıtları İndirin

Öncelikle App Store üzerinden Nick Lauer’in dinamik duvar kağıdı uygulamasını indirin. Buradan devam ederek indirebilirsiniz. Şimdilik sınırlı sayıda dinamik duvar kağıdı sunan bu uygulamanın zamanla eklemeler yapacağını umuyoruz. Yine de Apple’a göre daha fazla seçeneğin olduğunu belirtelim.

Uygulamayı yükledikten sonra açık olarak sunulan tüm dinamik duvar kağıtlarını bulacaksınız. Dilediğiniz duvar kağıdını seçebilirsiniz. Seçtiğiniz duvar kağıdını indir demeniz yeterli.

Seçtiğiniz duvar kağıdını indirdikten sonra Fotoğraflarınıza giderek dinamik duvar kağıdınızı görebilir ve kilit ekranına duvar kağıdı olarak ayarla diyerek yeni dinamik duvar kağıdınızı kilit ekranınıza atayabilirsiniz.

Bir yorum

  1. timucin timucin 20 Aralık 2017

    neyin reklamini yapiyonuz kardesim resmen gel sunu indir demis ya ucretli birde vay ne hallere gelmisiz.

Yorumlar kapatıldı.