iPhone 7 Almak için Acele Etmeyin! Hele Bir de Nakit Alım Yapacaksanız Oturun Oturduğunuz Yerde!

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın Tam Şarj Olma Süresi Ne

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus başta operatörler olmak üzere pek çok üçüncü taraf satıcı tarafından ön satışa sunulmuş durumda. Bizim dillendirdiğimiz fiyatların tam olarak üstüne oturan ön satış fiyatları elbetteki bizden fiyatları öncelikli olarak öğrenenler için sürpriz olmadı.

teknik destek

İLGİLİ HABER: iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Apple iPhone 7’nin satışlarının resmi olarak 14 Ekim’de başlayacağı bilgisini -bizden sonra- paylaştı. Bir hafta öncesinde ülkemizde ön satışına başlanan iPhone 7’yi almanız için acele etmenize kesinlikle gerek yok. Hele bir de ödemeyi nakit olarak yapacaksanız (havale/eft dahil) kesinlikle oturun oturduğunuz yerde. Zaten çoğu firma tüm dünya genelinde sınırlı stokla gelen bir Simsiyah iPhone 7 Plus’ı ön satışa açamadılar emin olun bir sürede açamayacaklar.

Ancak Apple Online Store’da işlerin farklı olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Muhtemelen 14 Ekim 07:00’da Apple internet mağazası üzerinden satışlara başlayacaktır. Evet, tam da bu anı beklemeniz gerekiyor. Neden mi?

  • iPhone 7 32 GB için 130 TL,
  • iPhone 7 128 GB için 146 TL,
  • iPhone 7 256 GB için 162 TL,
  • iPhone 7 Plus 32 GB için 152 TL,
  • iPhone 7 Plus 128 GB için 168 TL,
  • iPhone 7 Plus 256 GB için 184 TL

cebinizde kalabilir. Nasıl mı? havale veya eft ile Apple Online Store üzerinde ödeme yaparak %4 oranında indirimden faydalanabilirsiniz. Bugün bir 3.250 TL’lik 32 GB iPhone 7 için 50 TL indirimli fiyatla övünen üçüncü taraf satıcılarının 130 TL gibi bir inidirim yapabilmesi mümkün müdür? 50 TL’lik indirimle “işte buradan alırım” dediğinizi hatırlayın. 130 TL’lik indirim için ne diyeceksiniz?

Zaten kredi kartına taksit olayının yokluğunda pek çok kişi nakit alım yapıyor. Hal böyle olunca tercihiniz Apple Online Store’dan yana olmalıdır. Emin olun daha yüksek stok söz konusu olacağı için rahat bir tercihte yapabileceksiniz.

Genel olarak yaptığım analizler bana şunu gösterdi; pek çok üçüncü tarafta ya simsiyah renk seçeneği yok ya da kimi depolama kapasitesi (128 GB) satışa sunulamamış durumda. Apple Online Store’da bu söz konusu olmayacaktır.

Apple Online Store teslimatlarının yapılması ise 2-3 iş günü içerisinde yola çıkacak kargo ile sağlanacaktır. UPS güvencesinde bölgelere göre değişen, akşam saat 21:30’a kadar olan randevulu teslim alma seçeneğinden faydalanabileceksiniz. Asıl faturanız birkaç gün sonra yine kapınıza teslim edilecektir.

Kısacası uyarması bizden. Eh, yine de tercih sizin.

müşteri hizmetleri

5 Comments

  1. Iphone 7 128 alcam 3500 lira param var ama zam geldi 4200 oldu ne yapacağımı şaşırdım… önerebileceğiniz bir yer var mı? 2 yıl apple garantili olmalı…

  2. 10 ekim oldu önaiparişe açılmadı ne zaman açılacak acaba

  3. Acaba apple online store dan havale yapıp biz kendimiz evde beklemek yerine apple store gidip teslim alabiliyor muyuz bir bilginiz var mı ?

  4. TEŞEKKÜRLER. TAHMİNLERİNİZ DAİMA İSABETLİ OLDU.

Comments are closed.