İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7 Bir Kez Daha Sızdırıldı!

Bugün, bir kez daha iPhone 7’ye ait olduğu iddia edilen, son iddialar ile tutarlı duran yeniden tasarlanmış anten çizgileri ve kamera yapısı ile birlikte yeni iPhone 7 fotoğrafı sızdırıldı. Çinli bir kaynaktan gelen bu sızıntının güvenilirlik durumu elbetteki sorgulanabilir durumda.

teknik destek

Görüntüde yükseltilmiş kamera dikkat çekiyor. iPhone 6/6s’e göre daha büyük bir lensli kamera söz konusu diyebiliriz. Tüm bunlar dışında elbetteki dikkat çeken şey yenilenen anten çizgileri. iPhone 7 ile birlikte 6/6s’de bir bakıma tasarımı gölgelendiren anten çizgilerinde daha bir sadeliğe gidilmesi bekleniyor ve anten çizgilerinin aza indirgenmesi söz konusu. Sızdırılan bu fotoğrafta da bu yönde bir düzenleme söz konusu.

Her ne kadar bunun sadece bir sızıntı olduğunu unutmamak gerekiyor. Daha önce de çift arka kameralı iPhone sızıntıları peş peşe geliyordu ve şimdiler de tek arka kameralı iPhone 7 üzerine gidiliyor. Bu da sızıntıların isabetli olmaktan öte değişken olabileceklerine büyük bir örnek.

Bu noktada Apple’ın bu yıl tanıtacağı yeni nesil iPhone’u için büyük planlarının olmadığını yineleyelim. Tasarımsal ve donanımsal anlamda büyük değişikliklerden öte şirketin daha mütevazi yükseltmelere odaklandığını söyleyelim. Asıl gelişimin 2017 yılında yaşanacağı tahmin ediliyor.

teknik destek