İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7 Düşündüğümüzden Daha Heyecan Verici Olabilir

Eylül ayında tanıtılacak olan iPhone 7’nin çok fazla yenilik içermediği iddiaları sürekli gündemde. Ancak Deutsche Bank analistlerinin iddialarına göre iPhone 7, beklenenden daha çok daha heyecan verici olacak.

Wall Street, iPhone 7’de çok fazla yenilik beklemezken asıl geliştirmenin 2017 yılındaki iPhone’da olacağını iddia ediyor. Bunun İçin dayanağı ise 2017 yılının iPhone için 10.yıl olması.Bunun yanında Apple’ın artık 3 yılda bir büyük yenilikler içeren iPhone tanıtacağını düşünüyor.

Deutsche Bank analistleri bu iddialara rağmen iPhone 7’nin iPhone 6s’ten daha çok satacak özelliklere sahip olacağını düşünüyorlar. iPhone 7’nin çift hoparlör ,OIS ile geliştirilmiş bir kamera, yeniden tasarlanmış 3D Touch özellikli home tuşu, lightning portu ile çalışan yeniden tasarlamış EarPods, su geçirmez bir tasarıma sahip olacağını iddia eden Deutsche Bank analistleri bu özelliklerin heyecan verici olduğunu düşünüyorlar 🙂

Sizce iPhone 7 İçin bu özelikler heyecan verici mi ?

Bir yorum

  1. Emre Emre 22 Temmuz 2016

    Çok heyacan verici gibi gelmiyor çünkü bunların birçoğu android tabanlı telefonlarda mevcut. Ancak kamera konusunda bir devrim yaratırsa hiçte fena olmaz. 6s kullanıcısıyım fakat aldığıma gerçekten pişman oldum donanımsal olarak mükemmel bir cihaz ama kendini göstermiyor. Sırf kasa yüzünden telefonumdan memnun değilim çoluk çocukta 6 kasası var. Nasıl gelirse gelsin iphone 7’yi alacağım kesin..

Yorumlar kapatıldı.