iPhone 7 Hacklendi ve Cihaza Windows XP Kuruldu! (Video)

1
iPhone 7 Windows XP
blank

Dünyanın en iyi mobil işletim sistemi konumunda olan iOS, bir iPhone veya iPad satın almak isteyen kullanıcıları çeken en önemli nedenler arasında yer alıyor. iOS, sadece güvenliği ve performansı ile değil ayrıca geniş uygulama desteğiyle de popüler konumda.

blank

Bununla birlikte, söz konusu iOS olsa da, yazılımla ve donanımla ilgilenen ve bunlar üzerinden farklı şeyler sunmayı seven bir kitle de yok değil. Bu kitle önüne gelen her yazılımdan bir şeyler çıkartma konusunda oldukça istekliler.

En son olarak bu kitlenin elinden iPhone 7’nin kırıldığını ve kırılan bu iPhone 7’ye Windows XP’nin kurulduğuna şahit oluyoruz…

Gerçekten de bu başarılmış ve iPhone 7’ye Windows XP kurulmuş. En önemlisi ise, Windows XP’nin sahip olduğu ikonik pek çok detay iPhone 7 ile yeniden hayat bulmuş desek yalan olmaz.

Bu heyecan verici deneyimi yaşamak isteyen iPhone 7 sahipleri, buradan devam ederek ilgili GitHub sayfasından kaynak kodlara ulaşabilirler. Elbetteki iPhone 7 üzerinde Windows XP gerçek bir kullanıcı deneyimi sunmuyor ama oldukça şaşırtıcı bir deneyimin ortaya konulduğu görülüyor.

blank

Comments are closed.