İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7 için Gerçek Olamayacak Kadar İyi Konsept Tasarım

Birçok kişi yeni nesil iPhone’ların neye benzeyeceğini hayat etmeye çalışıyorlar ve bunun yanı sıra gelecekteki modellerin yenilikçi özellikleri de tahmin edilmeye çalışılıyor.

teknik destek

Şu an için pek çok tasarımcının odak noktası iPhone 7’den yana. Tasarımcılar iPhone 7 için hayal dünyalarını ve ortaya atılan söylentileri bir araya getirerek çalışma yapıyorlar.

Glaxon Paul iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın yerini alacağı tahmin edilen iPhone 7 Pro için muhteşem ve hatta gerçek olamayacak kadar iyi olan konsept tasarımları için bir video yayınladı.

Konsept tasarımda yeni nesil iPhone’ların ekran kenarlarının oldukça ince bir profile sahip oldukları görülüyor. Tasarımda özellikle dikkat çeken kısım ekranın alt bölgesi. Sanal bir ana ekran tuşunu yer alması, istenildiği zaman ana ekran tuşu yerine Apple logosunun çıkması ve kullanımda ekranın ful ekran olarak aktif olması dikkat çekici duruyor.

Ayrıca Paul konsept tasarımında 2 GHz okta çekirdekli işlemci, 16/64/128/256 GB depolama seçeneği, 20 megapiksel arka kamera, 12 megapiksel ön kamera, geliştirilmiş 3D Touch ve daha fazlasından söz ediyor.

Konsept tasarıma ait kışkırtıcı videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz;

müşteri hizmetleri