İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7 için Kulaklık Bilmecesi Devam Ediyor!

iPhone 7 için söylentiler her geçen gün artmakla birlikte değişiklik göstermeyede başlamış durumda. En başından beri güvenilir kaynaklarcada dile getirilen 3.5 mm kulaklık girişinin kaldırılacağı iddiası şimdi diğer güvenilir kaynaklarca reddedilerek, Apple’ın iPhone 7’de 3.5 mm kulaklık girişini kullanacağı ve alternatif seçenekler sunacağı belirtiliyor.

teknik destek

Mac Otakara’da yayınlanan bir raporda, kulaklık konusunda birkaç önemli değişiklik yapılacağı belirtiliyor. Yine de iPhone 7 ile standart EarPods kulaklık gelecek. Ancak Apple’ın şarj girişi (lightning) ile kullanılabilecek bir kulaklığı da tanıtması ve bunu ek olarak bir aksesuar olarak satışa sunacağı son ortaya atılan iddia. Öyle ki Apple’ın iPhone 7’nin kutusunda 3.5 mm kulaklık girişli EarPods ile birlikte bir lightning adaptörünü sunacağı belirtiliyor.

Haliyle böyle bir söylenti ilk defa ortaya atılıyor denilebilir. Rapora göre şu artık net, iPhone 7 ile birlikte kablosuz EarPods kulaklık yolda. Ancak bunu ek olarak satın alacağız yani kutuya dahil olmayacak. Daha önce de birkaç raporda geçen 3.5 mm kulaklık girişinin kaldırılmayacağının doğrulanması bu güvenilir raporlada tekrar dile getirilmiş durumda. Yine de iPhone 7 için kulaklık bilmecesinin devam ettiği ve zannediyoruz ki lansman gününe kadar da devam edeceği düşünülebilir.

müşteri hizmetleri