İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7 için Önemli Bir Tasarım Değişikliği Doğrulandı!

iPhone 7’nin tanıtılacağı gün Apple önemli donanımsal değişikliklerle övünecek. 2014’de tanıtılan iPhone 6’dan bu yana aynı tasarımı ve form faktörünü kullanan şirket yapacağı tasarımsal değişikliklerde şüphesiz övünecek.

[irp posts=”6885″ name=”iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’a Ait Kalıplar Sızdırıldı!”]

Bugün bir fotoğraf sızdırıldı. Fotoğrafta iPhone 7’ye ait cam ekran koruyucusu yer alıyor ve fotoğraftaki ayrıntılara bakıldığı zaman tasarımsal anlamda önmeli değişiklikler yolda gibi duruyor. iPhone 7’ye ait olduğu iddia edilen bu cam ekran koruyucuda mevcut iPhone 6/6s tek sensör deliğinin yerini çift deliğin aldığı, kamera, Touch ID (Ana Ekran butonu), ön ahizenin kesim hatlarının daha belirgin hale getirildiği görülüyor. Çok genel anlamda cam ekrana bakıldığı zaman yine de bir iPhone 6/6s esintisi görülebilir.

Eylül ayında tanıtılacak olan iPhone 7 için Apple’ın farklı planlarının olmasının en önemli nedeni şüphesiz düşen gelirler. Gelirlerini arttırmak isteyen şirketin her türlü yeniliği uygulamaya hazır olduğunu söylemek yanlış olmaz. Yine de iPhone 7’den çok ama çok büyük değişiklikler beklememek gerekiyor. Bu noktada analistlerin raporlarına bakmak gerekiyor. Raporlara göre şirketin 2017 yılında tanıtacağı iPhone 7s ile büyük farklılıkları getireceği görülüyor.

Apple’ın her şeye rağmen iPhone 7’den beklentilerinin yüksek olduğunu da belirtelim. Son tedarikçi raporlarında en az 70-80 milyon aralığında bir satış rakamının yakalanması bekleniyor.

[irp posts=”6845″ name=”Apple iPhone 7 İçin Beklenenden Fazla Üretim Siparişi Veriyor”]