İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7 İle 32 GB Hafıza Seçeneği Geliyor mu?

Bu yıl HTC 10 ve Samsung Galaxy S7 gibi iddialı akıllı telefonlar piyasaya sürüldü. Apple’ın yeni amiral gemisi de 3-4 ay içinde tanıtılacak. Apple, kuşkusuz iPhone 7’de bir takım değişiklikler yapacak. Peki bu değişiklerden biri de acaba depolama alanında başlangıç seviyesini 32 GB yapmak olabilir mi ?

teknik destek

Rakip firmalar microSD ile hafıza yükseltme imkanı tanırken Apple’ın bir üst depolama alanı için kullanıcılardan 100$ talep etmesi yıllardır Apple hayranlarını öfkelendiren bir mevzu. Şu anda baz model iPhone 16 GB hafızaya sahip. iPhone 6s ve iPhone SE’deki 4K video destekli 12 MP kamera ile çekilen görüntüler için bu depolama alanı çok az.

Çin’de IHS Teknoloji Pazar Araştırması Direktörü Kevin Wang, iPhone 7’de 32 GB hafıza seçeneğinin olacağını düşünüyor. iPhone için başlangıç seviyesinin 32 GB yapılması kararsız akıllı telefon kullanıcılarını da iPhone’a çekmek için önemli bir adım olabilir.

İlk iPhone’dan beri var olan 16 GB depolama alanından vazgeçmeyen Apple’ın artık bu tutumunu değiştirmesi gerekiyor. iPhone 6s ile birlikte 2 GB RAM kullanmaya başlayarak RAM problemine bir kaç yıl çözüm buldu. Sıra hafızaya geldi. Siz ne dersiniz ?

müşteri hizmetleri