iPhone 7 ile Gelecek Olan Yeni EarPods Lightning Kulaklığı Tüm Fonksiyonları ile Gösteren Video Yayınlandı

iphone-7-lightning-earpods-kulaklik

Geçtiğimiz haftalarda Apple’ın yeni nesil iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’la birlikte tanıtacağı düşünülen lightning EarPods kulaklığı sızdırılmıştı. Bugünse Apple’ın tasarım çizgisine yakın olduğu görülen yeni EarPods kulaklığa ait video yayınlandı. Videoda kulaklığa ait tüm fonksiyonlar gözler önüne seriliyor.

teknik destek <

YouTube kanalı MobileFun tarafından yayınlanan videoda EarPods kulaklığın sadece çıkış kısmının değiştirildiği ve 3.5 mm kulaklık çıkışının yerini lightning çıkışı aldığı görülüyor. Zaten beklenende buydu. Farklı bir değişiklikten söz edilmiyordu.

iPhone 7 ile Gelecek Olan Yeni EarPods Lightning Kulaklık

Videoyu iPhone 6s’i kullanarak çeken MobileFun, kulaklığın oynatma / duraklatma denetimlerini ve diğer fonksiyonlarınıda gözler önüne seriyor.

Apple zaten bunun hazırlığını yapıyordu. Hatta iPhone 7 ve iPhone 7 Plus üstündeki yeni nesil kulaklık çıkışına kullanıcılarını hazırlamak için 3.5 mm’yi lightnnig’e dönüştürücek bir yardımcı aparatıda bu kapasamda hazırlıyor. Bu yöntemde akla gelen tek şey ise EarPods’u kullanırken iPhone’un nasıl şarj olacağı. Şirketin bunun için nasıl bir yöntemi hayatımıza katacağı konusu kesinlikle şimdilik bir sır. Ama her ne olursa olsun iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ta müzik dinlerken cihazın şarj olma durumu kullanıcı tarafından bakılarak şekillendirilecektir.

müşteri hizmetleri