İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7 ile İlgili Bir Görsel Daha Sızdı

iPhone 7 tanıtımı yaklaştıkça sızıntılar gelmeye devam ediyor. Bu seferki sızıntı yine Çinli Weibo sitesine ile ilgili.

teknik destek

Yeni sızdırılan görüntüler LetemSvetemApplem’e ait olsa da görselleri kamuoyu ile paylaşan Weibo sitesi. Sözde iPhone 7’ye ait olan görselde iPhone 6 ve iPhone 6s’te bir bulunan kamera mikrofonu deliği 2 adet.

image

Görüntülerin gerçek olup olmadığı belli değil fakat son sızdırılan iPhone 7 çizgilerine yakın bir dizayna sahipler. Sürekli bahsi geçen anten çizgilerinin arkada değilde kenarda olması durumu bu görüntüler için de geçerli. HTC ONE’a benzerlik yönünden eleştirilen anten çizgilerinin arka tarafta olmayacağı nerdeyse kesinleşti.

Arka tarafta bulunan ikinci mikrofon bölümünün net olarak ne işe yarayacağı belli değil. Fakat stereo kayıt için kullanılabileceği tahmin edilmekte. Tabiki bu yine görsel üzerinden yürütülen bir varsayım.

[irp posts=”6373″ name=”Yeni iPhone 7 ve 7 Plus Çizimleri Sızdırıldı! Sadece 5.5 inç Modelde Çift Arka Kamera Yer Alıyor”]

iPhone 7 ile ilgili bugüne kadar sızdırılan bilgilerde ortak nokta anten çizgilerinin değişeceği yönünde. iPhone 7 Plus ile ilgili gelen son bilgilere göre 3 GB RAM ve çift kamera özellikleri olması muhtemel başlıca özellikler. Sıkça dillendirilen Smart Connector söylentileri ise son bilgilerle çürütülmüş durumda.

teknik destek