İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7 Lightning EarPods Kulaklığı Sızdırıldı (Video)

Artık iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’la birlikte kalkması kesinlik kazanan 3.5 mm kulaklık girişininin yankıları sürmeye devam ediyor. Elbetteki sızıntılarda peş peşe gelmeye başladı. iPhone 7 ile birlikte 3.5 mm kulaklık girişinin kaldırılması demek yeni nesil lightning EarPods kulaklıkların hayatımıza girmesi anlamına geliyor.

teknik destek

Sızdırılan bir videoda iPhone 6s üzerinde denene lightning çıkışlı yeni nesil EarPods kulaklık görülüyor. İşte o video;

https://youtu.be/X5Hnrs5OJOo

Yeni nesil desekte EarPods kulaklık bildiğimiz EarPods kulaklık gibi duruyor. Çıkışı dışında herhangi bir tasarımsal değişiklik göze çarpmıyor. Elbetteki kulaklık çıkışının ve girişinin değişmesi, şarj girişi ile kulaklık girişinin birleştirilmesi daha homojen bir sunum olsa da Apple’ın bu fikri kullanıcıları ürkütüyor. Hatta bu kritik değişime tepki gösteren kullanıcılara kulak veren şirketin iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın kutusunda kulaklık adaptörüne yer vereceği iddia edilmişti.

[irp posts=”8727″ name=”iPhone 7 ile 3.5 mm Kulaklık Girişi Kaldırılacak ama Kimse Bundan Dolayı Mağdur Olmayacak!”]

İddia gerçeği yansıtıyor mu daha doğrusu iddialar gerçeği yansıtıyor mu bu belirsiz ama Apple’ın 3.5 mm kulaklık girişinin kaldırarak yeni nesil iPhone’ları daha ince bir formda sunma planları yaptığı gerçek. Hal böyle olunca bu konuya güvenilir analistlerde kesin gözüyle bakıyorlar.

müşteri hizmetleri