Şimdi yükleniyor

iPhone 7 mi Huawei P10 mu? Detaylı Karşılaştırma

iPhone 7-vs-Huawei-P10

iPhone 7 mi Huawei P10 mu? Detaylı Karşılaştırma

Çinli Huawei, bu yılki Mobil Dünya Kongresi’nde yeni amiral gemisi Huawei P10 modelini duyurdu. Dün LG G6 ile iPhone 7 Plus‘ı karşı karşıya getirmiştik. Bugün ise Huawei P10 ile iPhone 7’yi karşı karşıya getirdik. Bu şekilde iPhone 7 mi Huawei P10 mu sorusunun cevabını bulmaya çalışacağız. Bakalım iki cihaz arasında ne gibi farklılıklar var?

Huawei P10 iddialı özellikleri ve renkli tasarımı ile dikkatleri üstüne çekmeyi başardı. Huawei P10’un arka tarafında çift lensli Leica kamera, 4GB RAM ve cihaza gücünü veren Huawei Kirin 960 yongası yer alıyor.

teknik destek

Apple’ın iPhone 7 modeli ise önceki iPhone modellerinden farklı olarak 32GB, 128GB ve 256GB yerleşik depolama seçeneklerine sahip. iPhone 7’nin arka tarafında dört LED flaşlı düşük ışıkta başarılı fotoğraflar çekebilen 12 megapiksel kamera, A10 Fusion çip, çift stereo hoparlör ve IP67 suya dayanıklılık sertifikası ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış durumda. iOS 10 ile performansı konusunda hemen hemen tüm rakiplerini gerisinde bırakmayı başardı.

Aşağıdaki karşılaştırma tablosundan, bu iki iddialı akıllı telefonun teknik özelliklerinin tam listesini bulabilirsiniz.

iPhone-7-vs-Huawei-P10 iPhone 7 mi Huawei P10 mu? Detaylı Karşılaştırma

teknik destek