Şimdi yükleniyor

iPhone 7 Plus PRODUCT(RED) Special Edition Kutu Açılımı [Video]

Kırmızı iPhone 7 Plus

iPhone 7 Plus PRODUCT(RED) Special Edition Kutu Açılımı [Video]

Apple dün, yeni iPhone 7 ve iPhone 7 Plus PRODUCT(RED) Special Edition’ı resmen duyurdu. Hakkında bir süredir söylentilerin döndüğü kırmızı renkli iPhone 7 böylece doğrulanmış oldu ve Apple (RED) ile olan ortaklığının devam ettiğini açıkladı.

YouTuber Marques Brownlee (MKBHD), yeni kırmızı renkli iPhone 7 Plus’ı elde etmeyi başardı ve tam bir kutu açılımı videosu ile karşımıza çıktı.

teknik destek

Aşağıdaki videoda görebileceğiniz gibi, iPhone 7 Plus PRODUCT(RED) Special Edition’ın kutu açılım deneyimi, standart iPhone 7 Plus modelinin kutu açılımı ile aynıdır. Bununla birlikte Apple’ın vakıfla yaptığı işbirliğinin detaylarını gösteren bir kart kutu içerisinde konumlandırılmış. Kartta tam olarak şu şekilde bir yazı yer alıyor;

Apple, (RED) ile ortak olarak, HIV / AIDS’e karşı mücadele programlarını desteklemek ve AIDS içermeyen bir nesil sağlamak için iPhone’unuzdan elde edilen gelirin bir kısmını Global Fund’a katkıda bulunacaktır. http://www.RED.org adresinden daha fazla bilgi edinebilir veya bağış yapabilirsiniz.

YouTuber video boyunca, kırmızı renk seçeneğinin, Apple’ın diğer renk seçeneklerinde olduğu gibi parmak izi göstermeyeceği anlamına geldiğini vurgulayan zarif eloksallı alüminyum kaplama hakkında da bilgi veriyor.

YouTuber, ayrıca Kırmızı renkli iPhone 7 Plus’ı, yukarıdaki resimde de göreceğiniz üzere Apple’ın diğer Siyah ve Simsiyah renk seçenekleriylede karşılaştırıyor. Genel olarak, kırmızı rengin çok keskin bir görüntüye sahip olduğunu söylemek mümkün.

Bununla birlikte birçok kişi gibi YouTuber, cihazın ön yüzünün siyah yerine beyaz olmasının da garip olduğuna dikkat çekiyor.

Apple’ın (RED) ile ortak çalışması, Apple’ın HIV / AIDS’e karşı mücadelede PRODUCT(RED) ürünlerinden elde edilen gelirlerinin bir kısmını (RED)’e aktarmasına dayanıyor. Apple, dünkü yaptığı basın açıklamasında, (RED) ile olan ortaklığında yaptıkları bağış miktarının 130 milyon dolardan fazla olduğu görüşünde. Bu rakam Apple’ı Global Fund’un en büyük kurumsal bağışçısı yapıyor.

teknik destek