Şimdi yükleniyor

iPhone 7 Plus, Şimdiye Kadar ki En Popüler ‘Plus’ Modeli Oldu!

iPhone 7 Plus

iPhone 7 Plus, Şimdiye Kadar ki En Popüler ‘Plus’ Modeli Oldu!

Apple’ın CEO’su Tim Cook’a göre, 2016 yılının Eylül ayında küçük 4.7 inç iPhone 7‘nin yanında piyasaya sunulan 5.5 inç iPhone 7 Plus, Apple’ın şimdiye kadar piyasaya sürdüğü en popüler “Plus” modeli oldu. 2014 yılının iPhone 6 Plus’ı ve 2015 yılının iPhone 6s Plus’ına göre çok daha fazla satılmış durumda.

teknik destek

Apple’ın Plus serisinde, Apple’ın küçük iPhone’lara kıyasla her zaman ayırt edici unsurlar vardır ancak iPhone 7 Plus‘da yer alan çift lensli arka kamera özellikle müşteriler tarafından oldukça ilgi çekici bir yere sahip gibi görünüyor. iPhone 7 Plus’ın çift lensli arka kamerası, standart bir geniş açı objektifi ve fotoğrafları iyileştirmek için kullanılabilen 56mm objektifi içeriyor.

56mm objektifle birlikte kullanılan, objeleri vurgulamak için arka planları bulanıklaştıran yüksek kaliteli DSLR stili görüntüler, daha fazla ilgi çeken benzersiz bir işlev oluşturmak için kullanılan bir “Portre” modu ile destekleniyor.

Elbetteki kullanıcıların artık genel olarak daha büyük iPhone faktörüne alışmış olma durumlarıda söz konusu. 2014’te, 4.7 inç ve 5.5 inçlik boyutlara geçişle birlikte, 4 inç iPhone 5 hattından 5.5 inçlik boyuta geçiş büyük bir sıçramaydı ama yeni ekran boyutlarına kullanıcı uyumunun sağlanması iki yılı buldu.

Cook, Apple’ın satışları etkileyen cihazla arz ve talep sorunlarına yol açan iPhone 7 Plus talebinin küçümsenmemesini belirtti. Her şeye rağmen Apple, 2017 yılının birinci çeyreğinde iPhone satışları ile rekor kırdı ve 78.3 milyon iPhone satışını gördü.

teknik destek