iPhone 7 Plus Videosu Sızdırıldı

IMG_0148

Apple’ın medya etkinliği için hazırladığı davetiyelerin gün yüzüne çıkmasıyla birlikte Apple hayranları merakla 7 Eylül’ü beklemeye başladılar. Tanıtımın gözdeleri hiç kuşkusuz iPhone 7 ve iPhone 7 Plus olacak.

teknik destek

Bugüne kadar yeni iPhone’lar ile ilgili gelen bir çok sızıntı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı tasarımı konusunda fikir verdi. Bir çok analistin birleştikleri nokta tasarım olarak iPhone 6s serisi ile aynı olması. Apple konusundaki sızıntıları ile ünlü Sonny Dickson, tasarım değişikliği içermeyen üç iPhone 7 Plus’ın yer aldığı videoyu yayınladı.

Dickson’ın yayınladığı kısa videoda iPhone 7 Plus’ın arkasında bazı kişilerin iddia ettiği smart connector özelliği yok. Fakat merakla beklenen çift objektifli kamera mevcut. Anten bantları ise beklendiği gibi yeniden dizayn edilmiş. Home tuşu ise basınca duyarlı şekilde geliştirilmiş.

A10 işlemci, su geçirmezlik özelliği, geliştirilmiş RAM ( iPhone 7 Plus 3GB) ve çift hoparlör yeni iPhone’lardaki beklentiler arasında. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için 9 Eylül’de ön sipariş, 23 Eylül’de ise satışların başlaması bekleniyor.

müşteri hizmetleri