iPhone 7 Plus’a Işıklı Apple Logosu Geldi!

Işıklı Apple Logolu iPhone 7 Plus

Apple’ın mevcut MacBook Air ve bir önceki nesil MacBook Pro’larından alışkın olduğumuz ışıklı Apple logosu sonunda iPhone’lara geliyor ama bu pek alışılmış bir şekilde gerçekleşmiyor bunu baştan belirtelim.

teknik destek <

Pek çok kullanıcı Curpetino merkezli şirketten iPhone’ların Apple logosunu ışıklı yapmasını istiyor ama her nedense bu şirketin hiçte dikkati dahilinde değil. Elbetteki bunun pek çok sebebi olabilir. Pil ömrü, cihazın kalınlığı vs. Ancak istenilirse yapılmayacak bir şey değil.

Ki istenildiğinde nasıl yapıldığını da bu yazımızda görebileceksiniz. EverythingApplePro isimli popüler YouTube kanalı bu işe bir altmış. Simsiyah (Jet Black) iPhone 7 Plus üzerinde Apple logosunu ışıklandırmış. Ortaya çıkan görüntü kesinlikle eşsiz. Peki ama nasıl dediğinizi duyar gibiyim. Lafı uzatmadan, evet nasıl yapıldığına dair video aşağıda yer alıyor.

Tam da bu noktada hatırlatmak isteriz ki kesinlikle videodaki yapım aşamalarını kendi cihazınız üzerinde uygulamaya kalkmayın. Cihazınızın garanti dışı kalmasının yanısıra dönüşü olmayan sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

İşte o video;

müşteri hizmetleri

1 Comment

Comments are closed.